درباره ما

معرفی رابینت

رابینت یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی وب سایت و اپلیکیشن است که خدمات طراحی اپلیکیشن ، طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. تلاش ، تجربه و مشتری مداری از سرمایه های اصلی ما در جهت کسب اعتماد مشتریان است به عقیده ما از اصول مهم یک تجارت ، رضایت مشتری است. کار ما حرفه ای و اصولی است . اطلاعات و آگاهی دادن به مشتریان از اصول رابینت می باشد تلاش می کنیم تا مشتری اطلاعات کاملی از وب سایت آینده اش داشته باشد تا بتواند با اطمینان قرار داد سایت خود را منعقد کند. اگر ادعایی در طراحی سایت ، اپلیکشن و بهینه سازی هست ، واقعیتی مستند از توانایی ماست و افتخار می کنیم که در طول زمان با تلاش و پشتکار به این موفقیت دست یافتیم.

سوالات متداول

رابینت با بیش از 5 سال سابقه کاری در حوزه تجارت الکترونیک و نرم افزار و با دربر گرفتن به روز ترین تکنولوژی های روز و استفاده از متخصصین ماهر و مجرب ، کیفیت و طراحی پروژه شما را تضمین می کند. شرکت رابینت با در نظر داشتن نیازهای مشتری و بازار ، قدم به قدم با مشتریان تا پایان یک پروژه عالی و پر کاربرد همراه خواهد بود. تیم رابینت با رضایت انبوهی از مشتریان ( بیش از 98% ) و نمونه کارهای قوی با اعتباری بالا به شما این اطمینان را می دهد که پروژه شما در سطح بسیار بالا بر طبق استانداردهای جهانی پیاده سازی خواهد شد.

رابینت همچنین با ارائه خدمات و مشاوره رایگان ، شما را بعد از پیاده سازی پروژه رها نخواهد کرد و همواره پشتیبان و پاسخگوی مشتریان حتی بعد از اتمام قرارداد خواهد بود.

جهت ثبت سفارش به صورت غیرحضوری می توانید با شماره ها 7136286120 یا 09333130711 در ساعات 8:30 صبح الی 20:30 بعد از ظهر در تماس باشید تا تیم پشتیبانی رابینت گام به گام شما را راهنمایی کنند. جهت ثبت سفارش به صورت حضوری ، می توانید به طور مستقیم با متخصصین و مدیرعامل شرکت در دفتر رسمی رابینت به آدرس “شیراز ، خیابان عفیف آباد ، نبش بیمارستان دکتر میر ، ساختمان 101” در ارتباط باشید. جهت مراجعه حضوری خواهشمندیم ابتدا تماس بگیرید..

مشتریان عزیز حتی قبل از ثبت سفارش ، می توانند با پشتیبانی رابینت در تماس باشند و از آنها برای پیاده سازی پروژه و کسب و کارشان مشاوره رایگان بگیرند. همچنین بعد از ثبت سفارش و بعد از اتمام قرارداد نیز تیم پشتیبانی رابینت خود را موظف می داند تا پاسخگوی مشکلات و سوالات مشتریان عزیز باشد و همواره در کنار آنها برای پیشرفت و رونق پروژه هایشان بماند.

طراحی وب سایت ، سئو و بهینه سازی ، امنیت سایت ، طراحی و تولید نرم افزار موبایل ، طراحی گرافیک و تحقیقات و توسعه از جمله خدماتی هستند که رابینت به صورت کاملا حرفه ای ادامه می دهد.

پروژه هایی که در رابینت ثبت می شود ، قدم به قدم همراه با نظرات مشتری پیش خواهد رفت. بنابراین مشتریان عزیز می توانند به طور کامل با روند پیش رفتن پروژه همراه شوند. در صورتی که بعد از پایان کار و اتمام پروژه مشتری ناراضی باشد و پروژه را رد کند ، طبق مواردی که در قرارداد ذکر شده عمل خواهد شد. بنابراین در صورتی که در متن قرارداد این موضوع ذکر شود ، مشتریان می توانند به طور کامل هزینه پرداختی رو پس بگیرند.

رابینت با ده ها نیروی متخصص در زمینه های مختلف که شامل اساتید ، دانشجوها و مهندسین خبره می باشد در کلیه خدمات ارائه شده با شما همراه خواهند بود.

قوانین و مقررات

این مجموعه تحت حمایت شرکت ایده پردازان میلاد پارس با شماره ثبت 36257، به نشانی شیراز ، خیابان ستارخان و کلیه فعالیت های توسط شرکت فوق الذکر تعهد می گردد.

آیا درصورت عدم رضایت از انجام پروژه وجه پرداختی قابل استرداد خواهد بود؟

درصورت عدم رضایت مشتری و ارائه مستدلات برای بار اول اصلاحات مجدد انجام گردیده و درصورت عدم رضایت مجدد و درخواست مشتری طبق نظر کارشناسان مجموعه تمام یا بخشی از هزینه طراحی و سایر خدمات قابل استرداد خواهد بود.

 

آیا این مجموعه جهت حفاظت امنیت سایت طراحی شده تمهیداتی دارد؟

بله، شرکت ایده پردازان میلاد پارس با شماره ثبت 36257 تضمین می نماید که تمامی پروژه های انجام شده توسط متقاضیان به سامانه  http://rabinet.net را در اختیار هیچ شخص و یا گروهی قرار ندهند.  همچنین لازم به ذکر است مسئولیت عدم رعایت مسائل امنیتی از سوی شخص متقاضی برعهده این مجموعه نمی باشد.

Close Menu