خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، واحد 2
شماره تماس 7136286120 یا 09333130711
ساعات تماس شنبه تا پنچشنبه: 8:30 الی 20:00

امنیت وب سایت

امنیت وب سایت ، از جمله مهم ترین مواردی است که صاحبان سایت باید به آن توجه داشته باشند. عدم وجود امنیت ، می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. امنیت سایت ، در واقع مجموعه نکات و عملیاتی است که با انجام آنها احتمال نفوذ و هک شدن وب سایت را کاهش می دهد.هر شخص یا شرکت قبل از آنکه به فکر افزایش رتبه سایت ، طراحی و یا کسب درامد باشد ، باید به فکر تامین امنیت وب سایت خود باشد.

چرا امنیت وب سایت مهم است ؟

فرض کنید صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید که رفته رفته پس از چند ماه تبلیغات و بهینه سازی سایت ، به کسب درامد مناسبی رسیده اید. از طرفی رتبه شما در موتورهای جستجو پیشرفت کرده و از همه لحاظ دارای یک فروشگاه اینترنتی تمام عیار می باشید.حال در یک روز رقیبان شما دست به کار می شوند و سعی دارند از روش های مختلف جلوی پیشرفت شما را بگیرند. این روش ها هم می تواند شامل تغییر استراژیک سایتشان باشد ، هم می تواند بهینه سازی سایتشان برای موتورهای جستجو باشد و هم می تواند از یک روش نامناسب ، یعنی حمله و هک کردن سایت شما باشد. بنابراین آیا قبول دارید فروشگاه شما قبل از هر پیشرفت و کسب درامدی نیاز به امنیت سایت دارد ؟

شاید در ابتدای کار در طراحی سایت خود ، شما فروشگاه خود را آنقدر بزرگ نبینید و در واقع در حد و اندازه ای ندانید که دیگران اقدام به هک کردن آن کنند. اما این حقیقت دارد که رقیبان شما با پیدا کردن باگ های امنیتی در سایتتان به راحتی شما را کنار می زنند.

امنیت وب سایت

اهمیت امنیت وب سایت

امنیت سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت ، ثبات و اعتبار یک سایت با توجه به موارد دیگر ، موضوع مهم امنیت است. متاسفانه با بررسی وضعیت سایت های عادی و حتی بزرگ و حساس به این نتیجه می رسیم که بسیاری از مدیران و مسئولان سایت ها اهمیت کمی به امنیت سایت می دهند. هک نشدن سایت ، امن بودن سایت را تضمین نمی کند به این معنی که ممکن است بر روی یک سایت با ضعف های امنیتی ، تلاشی برای هک و نفوذ به آن انجام نشده است و در صورت انجام سایت مورد بحث آسیب پذیر خواهد بود.

شرکت رابینت ، نگرانی شما از بابت امنیت وب سایت را برطرف می کند. تیم طراحی رابینت با سوابق و داشتن نیروهای متخصص تا به حال یک مورد ضعف امنیتی در همه پروژه های انجام شده نداشته و با حفظ مسئولیت کامل ، امنیت سایت شما را تضمین می کند. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

آدرس شرکت : شیراز، خیابان عفیف آباد ،جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، طبقه همکف واحد 2

تلفن تماس : 7136286120 یا 09333130711

پست الکترونیک : rabinet.net[at]@gmail.com