خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، واحد 2
شماره تماس 7136286120 یا 09333130711
ساعات تماس شنبه تا پنچشنبه: 8:30 الی 20:00

ایمیل و sms مارکتینگ

 ایمیل مارکتینگ چیست ؟

ایمیل مارکتینگ یک روش مستقیم بازاریابی است که در آن به واسطه ایمیل، اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود به مخاطبانمان ارائه می‌دهیم. البته ایمیل‌ها معمولا اهدافی را دنبال می‎کنند که عبارتند از:

  • افزایش ارتباط موثر یک کسب‌ و کار با مشتری‌های حال حاضر و قدیمی آنها
  • ارسال ایمیل برای افزایش کاربران جدید.
  • تبلیغ دیگر کمپانی‌ های شریک و دیگر برندهای خود ما درکنار ارائه محتوایی مفید.

ایمیل مارکتینگ ، جز کم هزینه ترین و موثرترین روش های تبلیغاتی و بازاریابی به حساب می آید که درصد بسیار زیادی از کسب و کارها از آن استفاده می کنند. در این روش ، رابینت با در نظر گرفتن یک محتوای مناسب و متن تبلیغاتی جذاب ( مطابق بر کسب و کار شما ) و تصاویر بهینه ، به تعداد مشخصی از کاربران هدف شما پیام تبلیغاتی ( ایمیل ) ارسال می کند.

sms مارکتینگ چیست ؟

اس ام اس مارکتینگ یا بازاریابی از طریق سرویس های پیام کوتاه از شیوه های موثر و نوین در زمینه اطلاع رسانی به طیف وسیعی از مخاطبان بصورت گروهی میباشد ، توسعه روز‌افزون دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین شیوه های متنوع اطلاع رسانی و بازاریابی اصلی‌ترین عامل جذب مشتریان بیشتر و هدفمند تر است.

ارسال اس ام اس در حال حاضر یکی از رایج ترین و ارزان ترین تبلیغات به حساب آمده و در نتیجه بازده بسیار مطلوبی را از خود به جا گذاشته است. هر دستگاه تلفن همراه قادر به دریافت اس ام اس و ارسال آن می باشد . رابینت با در نظر گرفتن شماره های بسیار زیادی از کاربران هدف ( کاربرانی که به دنبال محتوا یا محصولات شما باشند ) متن تبلیغاتی جذابی را آماده کرده و به هزاران کاربر اس ام اس تبلیغاتی ارسال می کند.

 

آدرس شرکت :شیراز، خیابان عفیف آباد ،جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، طبقه همکف واحد 2

تلفن تماس : 7136286120 یا 09333130711

پست الکترونیک : rabinet.net[at]@gmail.com