ایمیل و sms مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ چیست ؟

ایمیل مارکتینگ ، جز کم هزینه ترین و موثرترین روش های تبلیغاتی و بازاریابی به حساب می آید که درصد بسیار زیادی از کسب و کارها از آن استفاده می کنند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

sms مارکتینگ چیست ؟

اس ام اس مارکتینگ یا بازاریابی از طریق سرویس های پیام کوتاه از شیوه های موثر و نوین در زمینه اطلاع رسانی به طیف وسیعی از مخاطبان بصورت گروهی میباشد ، توسعه روز‌افزون دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین شیوه های متنوع اطلاع رسانی و بازاریابی اصلی‌ترین عامل جذب مشتریان بیشتر و هدفمند تر است.

ارسال اس ام اس در حال حاضر یکی از رایج ترین و ارزان ترین تبلیغات به حساب آمده و در نتیجه بازده بسیار مطلوبی را از خود به جا گذاشته است. هر دستگاه تلفن همراه قادر به دریافت اس ام اس و ارسال آن می باشد . رابینت با در نظر گرفتن شماره های بسیار زیادی از کاربران هدف ( کاربرانی که به دنبال محتوا یا محصولات شما باشند ) متن تبلیغاتی جذابی را آماده کرده و به هزاران کاربر اس ام اس تبلیغاتی ارسال می کند.

رابینت با در نظر گرفتن یک محتوای مناسب و متن تبلیغاتی جذاب ( مطابق بر کسب و کار شما ) و تصاویر بهینه ، به تعداد مشخصی از کاربران هدف شما پیام تبلیغاتی (ایمیل) ارسال می کند.

Close Menu