خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، واحد 2
شماره تماس 7136286120 یا 09333130711
ساعات تماس شنبه تا پنچشنبه: 8:30 الی 20:00

بازاریابی رسانه های اجتماعی

امروزه رسانه های اجتماعی وارد زندگی میلیون ها انسان در سراسر دنیا شده و به بخشی از زندگی آنها تبدیل شده است. در کشور ایران هم فعالیت در رسانه های اجتماعی رونق بسیار زیادی گرفته و مردم ساعت ها وقت زیادی را صرف خواندن محتواهای مختلف در این رسانه ها می کنند. بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی است که تمرکز آن روی کاربران و و ارائه محتوای مناسب به آنها باشد نه ارائه محصول و یا تبلیغ آن ! در بازاریابی رسانه های اجتماعی معمولا تلاش برای ایجاد محتوایی که توجه جذب کند یا خوانندگان را تشویق کند آن را در سراسر شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

تبلیغات رسانه‌های اجتماعی نوعی از تبلیغات اینترنتی است که بر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی متمرکز است. یکی از مزایای اصلی تبلیغات در سایت رسانه‌های اجتماعی (به عنوان مثال فیسبوک، اینستاگرام، لینکدین و …) این است که علاوه بر کاربران انبوه این سایت‌ها و می‌توان از مزایای اطلاعات دسته‌بندی شده کاربران در این سایتها استفاده نمود تا تبلیغات خود را متناسب با گروه‌های مختلف ارسال کرد. بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده در رسانه‌های اجتماعی، شناسایی گروه هدف تبلیغات (کاربران) از بین گزینه‌های جغرافیایی، رفتاری، اجتماعی و … ممکن می‌باشد.

چرا بازاریابی و تبلیغات در رسانه های اجتماعی مهم است ؟

درصد بسیار زیادی از کسب و کارهای ایجاد شده فعالیت خود را در رسانه های اجتماعی انجام می دهند. رسانه های اجتماعی فرصتی‌ست برای کارآفرینان، استارت آپ‌ها، مدیران بازاریابی، مدیران برند و همه‌ی کسانی که به نوعی در توسعه کسب و کارشان نقش دارند. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی که اصلی‌ترین وظیفه آن، ایجاد نوعی همبستگی و صمیمیت بین مشتریانِ (فعلی و بالقوه) یک برند و خود برند می‌باشد، هم‌اکنون یکی از ضروری‌ترین ابزارها برای همه انواع کسب و کارها و به خصوص استارت آپ‌های اینترنتی می‌باشد.

4 نکته ای که باید در مورد رسانه های اجتماعی بدانید !

  • 93% از مشریانی که آنلاین خرید می‌کنند پیش از خرید سری به شبکه‌های جتماعی زده‌اند.
  • در اینستگرام آلبوم‌های عکس 180% بیشتر از عکس‌های تکی دیده می‌شوند.
  • با استفاده از ایموجی‌ها، کامنت‌ها 33% افزایش پیدا می‌کنند.
  • در اینستاگرام مردم به میزان 25% بیشتر با برندها سروکله می زنند.

 

رابینت با بیش از 5 سال سابقه در حوزه برندینگ و بازاریابی و تبلیغات ، با ارائه بهترین خدمات افتخار می کند که در رونق و پیشرفت کسب و کارتان با شما همراه باشد.

 

آدرس شرکت : شیراز، خیابان عفیف آباد ،جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، طبقه همکف واحد 2

تلفن تماس : 7136286120  یا 09333130711

پست الکترونیک : rabinet.net[at]@gmail.com