بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی

امروزه رسانه های اجتماعی وارد زندگی میلیون ها انسان در سراسر دنیا شده و به بخشی از زندگی آنها تبدیل شده است. در کشور ایران هم فعالیت در رسانه های اجتماعی رونق بسیار زیادی گرفته و مردم ساعت ها وقت زیادی را صرف خواندن محتواهای مختلف در این رسانه ها می کنند. بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی است که تمرکز آن روی کاربران و و ارائه محتوای مناسب به آنها باشد نه ارائه محصول و یا تبلیغ آن ! در بازاریابی رسانه های اجتماعی معمولا تلاش برای ایجاد محتوایی که توجه جذب کند یا خوانندگان را تشویق کند آن را در سراسر شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

تبلیغات آنلاین

چرا بازاریابی و تبلیغات در رسانه های اجتماعی مهم است ؟

درصد بسیار زیادی از کسب و کارهای ایجاد شده فعالیت خود را در رسانه های اجتماعی انجام می دهند. رسانه های اجتماعی فرصتی‌ست برای کارآفرینان، استارت آپ‌ها، مدیران بازاریابی، مدیران برند و همه‌ی کسانی که به نوعی در توسعه کسب و کارشان نقش دارند. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی که اصلی‌ترین وظیفه آن، ایجاد نوعی همبستگی و صمیمیت بین مشتریانِ (فعلی و بالقوه) یک برند و خود برند می‌باشد، هم‌اکنون یکی از ضروری‌ترین ابزارها برای همه انواع کسب و کارها و به خصوص استارت آپ‌های اینترنتی می‌باشد.

4 نکته ای که باید در مورد رسانه های اجتماعی بدانید !

 

  • 93% از مشتریانی که آنلاین خرید می‌کنند پیش از خرید سری به شبکه‌های اجتماعی زده‌اند.
  • در اینستاگرام آلبوم‌های عکس 180% بیشتر از عکس‌های تکی دیده می‌شوند.
  • با استفاده از ایموجی‌ها، کامنت‌ها 33% افزایش پیدا می‌کنند.
  • در اینستاگرام مردم به میزان 25% بیشتر با برندها سروکله می زنند.

رابینت با بیش از 5 سال سابقه در حوزه برندینگ و بازاریابی و تبلیغات ، با ارائه بهترین خدمات افتخار می کند که در رونق و پیشرفت کسب و کارتان با شما همراه باشد.

Close Menu