خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، واحد 2
شماره تماس 7136286120 یا 09333130711
ساعات تماس شنبه تا پنچشنبه: 8:30 الی 20:00

سئو و بهینه سازی سایت

سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو ( Search Engine Optimization ) مجموعه ای از روش ها و راهکارهایی است که برای افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو به کار می گیرند. سئو یک فرایند نسبتا پیچیده و یک پروسه ی طولانی مدتی است که نیاز به علم و دانش در این زمینه دارد و استفاده نامناسب و اشتباه در آن می تواند یک سایت را برای مدت طولانی از صفحات نتایج جستجو خارج کند. سئو و بهینه سازی سایت از جمله خدماتی است که طراحی وب سایت در شیراز به عنوان شرکت رابینت ارائه می دهد.

در گذشته برای سئو و بهینه سازی سایت بدست آوردن رتبه های بالا برای کلمات کلیدی با روش های متعدد و آسانی انجام میشد و دارندگان سایت به راحتی می توانستند با روش های نامناسب رتبه های بالایی در نتایج جستجو کسب کنند. اما امروزه الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار پیشرفته تر و پیچیده تر شده اند و دریافت رتبه های برتر در نتایج جستجو نیاز به علم ، دانش و دقت بسیار بالایی است.

 

چرا سئو و بهینه سازی سایت مهم است ؟!

روزانه میلیون ها کاربر در اینترنت در حال جستجو کلمات مختلف هستند.  این کلمات می توانند مربوط به دسته خبری ، علمی آموزشی ، فروشگاهی و یا هر دسته بندی مختلف دیگری باشد. قطعا هر وب سایت اینترنتی ، جز یکی از این دسته ها است و کاربران برای دریافت اطلاعات و یا برای خرید محصولشان در اینترنت جستجو می کنند و اینجاست که واژه سئو اهمیت پیدا می کند !

سئوی وب سایت نه تنها موجب افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو و افزایش بازدیدتان می شود ، بلکه موجب برند سازی و فروش محصولات شما نیز خواهد شد. در واقع سئو ، یکی از بهترین راه های تبلیغاتی به حساب می آید. سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو فرایندی است که هیچ وقت تمام نمی شود و همه وب سایت ها با تکنیک های مختلف سعی در بدست آوردن رتبه های برتر موتورهای جستجو دارند. سئو ، فرایندی نیست که مدتی انجام شود ، سایت را به رتبه های برتر برساند و تمام شود. حتی اگر وب سایت شما در رتبه اول موتورهای جستجو باشد ، امکان دارد در مدت کوتاهی به سرعت سقوط کند ؛ چرا که رقیبان شما همواره در حال تلاش برای کسب رتبه های برتر هستند.

کلماتی که توسط کاربران جستجو می شوند اهمیت بسیار بالایی دارند. تجربه نشان داده که جذب بازدید کننده زیاد از طریق گوگل می تواند موفقیت و فروش هر شرکتی را تضمین کند.بازدیدی که از طریق موتورهای جستجو برای سایت بدست می آید ، از هر نوع تبلیغی اهمیت بیشتری دارد و در دراز مدت تاثیر و به خصوص هزینه کمتری را در بر خواهد داشت.

رابینت با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در حوزه سئو و بهینه سازی سایت ، با داشتن متخصصان حرفه ای و مجرب در این زمینه افزایش رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو تضمین می کند. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

آدرس شرکت : شیراز، خیابان عفیف آباد ،جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، طبقه همکف واحد 2

تلفن تماس : 7136286120 یا 09333130711

پست الکترونیک : rabinet.net[at]@gmail.com