خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، واحد 2
شماره تماس 7136286120 یا 09333130711
ساعات تماس شنبه تا پنچشنبه: 8:30 الی 20:00

سوالات متداول

چرا باید پروژه و کسب و کارهایم را به رابینت بسپارم ؟

رابینت با بیش از 5 سال سابقه کاری در حوزه تجارت الکترونیک و نرم افزار و با دربر گرفتن به روز ترین تکنولوژی های روز و استفاده از متخصصین ماهر و مجرب ، کیفیت و طراحی پروژه شما را تضمین می کند. شرکت رابینت با در نظر داشتن نیازهای مشتری و بازار ، قدم به قدم با مشتریان تا پایان یک پروژه عالی و پر کاربرد همراه خواهد بود. تیم رابینت با رضایت انبوهی از مشتریان ( بیش از 98% ) و نمونه کارهای قوی با اعتباری بالا به شما این اطمینان را می دهد که پروژه شما در سطح بسیار بالا بر طبق استانداردهای جهانی پیاده سازی خواهد شد.

رابینت همچنین با ارائه خدمات و مشاوره رایگان ، شما را بعد از پیاده سازی پروژه رها نخواهد کرد و همواره پشتیبان و پاسخگوی مشتریان حتی بعد از اتمام قرارداد خواهد بود.

چگونه سفارش خود را ثبت کنم ؟

جهت ثبت سفارش به صورت غیرحضوری می توانید با شماره ها 7136286120 یا 09333130711 در ساعات 8:30 صبح الی 20:30 بعد از ظهر در تماس باشید تا تیم پشتیبانی رابینت گام به گام شما را راهنمایی کنند. جهت ثبت سفارش به صورت حضوری ، می توانید به طور مستقیم با متخصصین و مدیرعامل شرکت در دفتر رسمی رابینت به آدرس “شیراز ، خیابان عفیف آباد ، نبش بیمارستان دکتر میر ، ساختمان 101” در ارتباط باشید. جهت مراجعه حضوری خواهشمندیم ابتدا تماس بگیرید..

چطور می توانم مشاوره رایگان داشته باشم ؟

مشتریان عزیز حتی قبل از ثبت سفارش ، می توانند با پشتیبانی رابینت در تماس باشند و از آنها برای پیاده سازی پروژه و کسب و کارشان مشاوره رایگان بگیرند. همچنین بعد از ثبت سفارش و بعد از اتمام قرارداد نیز تیم پشتیبانی رابینت خود را موظف می داند تا پاسخگوی مشکلات و سوالات مشتریان عزیز باشد و همواره در کنار آنها برای پیشرفت و رونق پروژه هایشان بماند.

 

رابینت در چه زمینه هایی فعالیت می کند ؟

طراحی وب سایت ، سئو و بهینه سازی ، امنیت سایت ، طراحی و تولید نرم افزار موبایل ، طراحی گرافیک و تحقیقات و توسعه از جمله خدماتی هستند که رابینت به صورت کاملا حرفه ای ادامه می دهد.

آیا در صورت نارضایتی مشتری ، هزینه پرداختی برگردانده می شود ؟

پروژه هایی که در رابینت ثبت می شود ، قدم به قدم همراه با نظرات مشتری پیش خواهد رفت. بنابراین مشتریان عزیز می توانند به طور کامل با روند پیش رفتن پروژه همراه شوند. در صورتی که بعد از پایان کار و اتمام پروژه مشتری ناراضی باشد و پروژه را رد کند ، طبق مواردی که در قرارداد ذکر شده عمل خواهد شد. بنابراین در صورتی که در متن قرارداد این موضوع ذکر شود ، مشتریان می توانند به طور کامل هزینه پرداختی رو پس بگیرند.

متخصصین رابینت چه کسانی هستند ؟

رابینت با ده ها نیروی متخصص در زمینه های مختلف که شامل اساتید ، دانشجوها و مهندسین خبره می باشد در کلیه خدمات ارائه شده با شما همراه خواهند بود.