خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، واحد 2
شماره تماس 7136286120 یا 09333130711
ساعات تماس شنبه تا پنچشنبه: 8:30 الی 20:00

شرکت طراحی سایت در شیراز

شرکت طراحی سایت در شیراز ( رابینت ) از سال 1391 فعالیت خود را در حوزه فناوری و اطلاعات و نرم افزار با جمعی از نیروهای متخصص و مجرب شروع به کار کرد. رابینت با تمرکز بر روی بازار الکترونیک و نیاز و اهداف مشتریان با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا به همراه ارائه مشاوره رایگان توانسته بخش قابل توجهی از رضایت مشتریان را به خود جلب و انبوهی از پروژه های موفق را در کارنامه خود ثبت کند. طراحی سایت در شیراز و بهینه سازی محتوا از جمله مهم ترین خدماتی است که رابینت طی این سالها ارائه می دهد. شرکت رابینت گام به گام از پیاده سازی تا پیشرفت و موفقیت پروژه با شما همراه خواهد بود.

مالکیت و مدیریت رابینت بر عهده دکتر میلاد جلالی می باشد.

شرکت طراحی سایت در شیراز

شرکت طراحی سایت در شیراز

تیم رابینت در حوزه های طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ، امنیت وب سایت ، طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی گرافیک با شما قدم به قدم از شروع پروژه تا زمان اتمام قرارداد با ارائه مشاوره رایگان همراه خواهد بود. بخش قابل توجهی از نمونه کارها و پروژه های موفق رابینت در حوزه طراحی سایت در شیراز انجام شده است. تلاش و اولویت رابینت جلب رضایت مشتریان عزیز و پیاده سازی کامل پروژه ها و رفع نیازها با توجه به شرایط بازار و تجارت الکترونیک می باشد. بنابراین از زمان شروع پروژه مشتریان عزیز می توانند 24 ساعته با متخصصین ما در ارتباط باشند و با  مشاوره بهترین و پربهره ترین کسب و کار و ایده های خود را پیاده سازی کنند.

خدا را شاکریم که در این 5 سال فعالیت ، تا به حال رضایت بیش از 98% از مشتریان خود را جلب نموده ایم و همواره در کنار آنها با پیشرفت و رونق پروژه هایشان خواهیم بود. تیم رابینت ، تشکیل شده از متخصصان و اساتید بزرگ در حوزه های IT و نرم افزار که با همکاری و سخت کوشی به بهترین نحو ممکن ، مسئول پیاده سازی پروژه های مشتریان خواهند بود.

کاربران عزیز می توانند با مراجعه به صفحه نمونه کارها شاهد پروژه ها و کسب و کارهای راه اندازی شده به صورت آنلاین باشند.

 

آدرس شرکت : شیراز ، خیابان عفیف آباد ، نبش بیمارستان دکتر میر ، ساختمان 101

تلفن تماس : 7136286120 یا 09178187263

پست الکترونیک : rabinet.net[at]@gmail.com