خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، واحد 2
شماره تماس 7136286120 یا 09333130711
ساعات تماس شنبه تا پنچشنبه: 8:30 الی 20:00

طراحی سایت شرکتی

امروزه با گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی، لزوم حضور و فعالیت شرکت ها در اینترنت نیز بیش از پیش افزایش یافته است. هر سایت با توجه به هدفی که ساخته می شود ، امکانات و ویژگی های خاصی را در اختیار صاحبان سایت و بازدیدکنندگانش قرار می دهد. طراحی سایت شرکتی اغلب به منظور معرفی خدمات یک شرکت صورت می گیرد. هدف اصلی در طراحی سایت شرکتی پیدا کردن بازارهای هدف به صورت اینترنتی می باشد.

به طور معمول در طراحی این نوع سایت علاوه بر معرفی شرکت بخشی برای معرفی خدمات شرکت و گاها قسمتی جهت معرفی محصولات یا نمونه کارهای شرکت هم در نظر گرفته می شود که در طراحی این بخش ها کیفیت تصاویر اهمیت ویژه ای دارد.

خدمات طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام در آنلاین برندینگ برای شرکتها می باشد . یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند. امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد وب سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید می کنند.

طراحی سایت شرکتی . وب سایت شرکتها وب سایت هایی هستند که به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می شوند. امروزه تقریبا اکثر شرکتهایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وب سایت را حس می کنند و شرکتهای بزرگتربه وب سایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند و یا با شرکتهای تابع خود در تماس باشند.

طراحی سایت شرکتی

مهم ترین عوامل در طراحی سایت شرکتی

در پروژه های طراحی سایت شرکتی مهم ترین عاملی که باید پیش از طراحي مد نظر قرار بگیرد قالب سایت می باشد. قالب اصلی هر سایت نشان دهنده هویت شرکت می باشد. پیاده سازی پلاگین ها و ماژول های مورد نیاز هر سایت در مرحله بعدی انجام می شود. ابتدای کار باید طراحی گرافیک سایت کاملا کاربر پسند باشد تا کاربران و مشتریان شما بتوانند با سایت ارتباط برقرار کنند و در مرحله بعد تمامی امکانات مورد نیاز برای راحتی کار کاربران جهت دستیابی به اطلاعات و یا خرید آنها در سایت فراهم شود.

مشخصات طراحی سایت شرکتی

یک وب سایت شرکتی از صفحات مختلفی تشکیل شده که بیانگر هدف اصلی شرکت ، معرفی شرکت ، تماس با شرکت و خدمات شرکت می باشد. صفحه اصلی ، صفحه خدمات ، صفحه نمونه کارها ، صفحه معرفی و صفحه تماس با ما مواردی هستند که برای یک شرکت کاملا ضروری است. کاربران شما باید بتوانند خیلی سریع از سایت شما شناخت پیدا کنند و با برند شما آشنا شوند. تعامل برقرار کردن کاربران با وب سایت شما بسیار مهم است که باید حتما در طراحی رابط کاربری ، آنرا در نظر بگیرید.

طراحی سایت شرکتی

نقش شرکت رابینت در طراحی سایت شرکتی

رابینت از شروع تا انتهای پروژه و حتی بعد از قرارداد پشتیبان شماست و با شما برای پیشرفت هرچه بهتر پروژه در تماس خواهد بود. همچنین تیم پشتیبانی رابینت با ارائه راهکار و پیشنهادات برای پیشرفت کار همراه شما می باشد. طراحی قالب سایت از جمله خدماتی است که رابینت ارائه می دهد و انبوهی از توجه ها و رضایت مشتریان را در این چند سال به خود جلب کرده است. رابینت کاملا تضمین می کند که وب سایت ارائه شده کاملا حرفه ای ، با تجربه کاربری بالا خواهد بود.

کاربران عزیز می توانند با مراجعه به صفحه نمونه کارها شاهد پروژه ها و کسب و کارهای راه اندازی شده به صورت آنلاین باشند.

 

آدرس شرکت : شیراز، خیابان عفیف آباد ،جنب بیمارستان دکتر میر، ساختمان 101، طبقه همکف واحد 2

تلفن تماس : 7136286120 یا 09333130711

پست الکترونیک : rabinet.net[at]@gmail.com