طراحی پورتال

طراحی پورتال خبری

در سایت‌های خبری وجود سیستم مدیریت تیم تحریریه ضروری است و درواقع با استفاده از امکانات و سطح دسترسی که این سیستم در اختیار کاربران قرار می‌دهد، سایت به صورت اختصاصی‌تری به اهداف خود نایل می‌گردد و مدیریت مطالب انتشار شده نیز به صورت راحت‌تری صورت می‌پذیرد. این امر سبب یکپارچگی سیستم و بهبود روند انجام کارها می‌شود.

طراحی پورتال سازمانی

امروز ارگان‌های مختلف برای ساماندهی کارها و رها شدن از چالش‌های بوروکراسی اداری نیاز به استفاده از فناوری‌ پورتال سازمانی دارند. با طراحی پورتال سازمانی مدیریت کارکنان به آسانی انجام می‌شود و سرعت انجام کارها بسیار بالا می‌رود و ضرورت آن در بسیاری از سازمان‌ها احساس می‌شود.

طراحی پورتال آموزشی

یکی از مهم‌ترین کاربردهای طراحی پرتال، طراحی پورتال‌های آموزشی دانشگاه‌ها می‌باشد که ویژگی‌های خاصی را می‌طلبد. درواقع سطوح دسترسی دانشجویان و اساتید باید فراهم باشد و در کنار آن سایت باید دارای ظاهر مناسب و محیط کاربری مطلوبی باشد تا کار کردن با آن برای همه افراد آسان باشد. هم‌چنین امکانات مدیریتی پیشرفته‌ای نیز در پورتال آموزشی فراهم باشد.

پورتال دانشگاهی

به نسخه پیشرفته‌تر پورتال آموزشی، پورتال دانشگاهی می‌گویند. ویژگی و اهمیت خاص این پورتال سرعت بالای بارگزاری و محیط حرفه‌ای آن می‌باشد. در این سیستم امکان ثبت نام غیرحضوری دانشجویان و اساتید فراهم است و ضروری است که در سطح بالایی از امنیت قرار داشته باشد. هم‌چنین کار کردن با آن باید آسان باشد.

تیم حرفه‌ای طراحی سایت رابینت با تضمین امنیت، سرعت و کیفیت پورتال‌های طراحی شده این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به روز و حرفه‌ای باشید و با خاطری آسوده در مسیر پیشرفت سازمان خود گام بردارید.

Close Menu