طراحی گرافیک ​

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در زمینه های مختلف ، این روزها جز مهم ترین عوامل جذب مشتری و کاربر می باشد. طبیعتا خود شما زمانی که با یک طرح گرافیکی جالب و شگفت انگیز روبرو می شوید اشتیاق بیشتری برای خوندن مطالب و یا تمرکز بیشتر روی محتوا دارید. گرافیک در بخش های مختلف کسب و کار تاثیر به شدت زیادی بر روی ذهن مخاطب شما دارد.

طراحی سایت

چرا داشتن طراحی گرافیک زیبا اهمیت بالایی دارد ؟

طرح های گرافیکی به خصوص لوگو وب سایت ، از مهم ترین عوامل برای اعتبار و شناسایی یک کسب و کار است. وب سایت ها علاوه بر طرح گرافیکی PSD به یک لوگو که به نام برند آنها باشد نیاز دارند. کسب و کارهایی که به معرفی و تبلیغات فیزیکی نیاز دارند قطعا به کارت ویزیت و یا کاتالوگ هم نیاز دارند. تمرکز بر روی بخش های گرافیکی یک کسب و کار شدیدا کاربران را علاقه مند می کند تا مدت طولانی شما را همراهی کنند و جز کاربر همیشگی شما باشند. حتی لوگو و رنگ بندی سایت شما می تواند برای همیشه در ذهن کاربر باقی بماند.

طراحی گرافیک در رابینت شامل مواردی مانند :

  • طراحی PSD وب سایت
  • طراحی لوگو و بنر تبلیغاتی
  • طراحی کاتالوگ
  • طراحی کارت ویزیت
  • طراحی بروشور
  • و…

طراحی گرافیک در رابینت


مخاطب شما قبل از آنکه به محتوا ، محصولات و یا هر چیز دیگری در کسب و کارتان توجه کند ، چند ثانیه با ظاهر و گرافیک کار شما روبرو می شود. کسب و کارهای زیادی هستند که بدلیل نداشتن گرافیک زیبا در بخش های مختلف ، نتوانسته اند آنطور که خدمات ارائه می دهند معرفی شوند. چرا که کاربران فقط چند ثانیه با دیدن گرافیک نامناسب خسته شده و به خواندن ادامه محتوا توجهی نمی کنند حتی اگر محتوایی باشد که مدت ها به دنبالش بوده اند!

Close Menu