کمپین تبلیغاتی آنلاین

کمپین تبلیغاتی آنلاین

به‌ طور خلاصه کمپین تبلیغاتی آنلاین برنامه‌ ریزی هماهنگ و منسجم در شاخه‌ های مختلف تبلیغات به همراه اجرای آنها به‌ صورت یک مجموعه مرتبط و با زمانبندی مشخص به منظور تاثیر‌گذاری بهتر و پیشبرد اهداف بازاریابی و فروش است که کلیه عملیات فوق به شرکت رابینت که ارائه‌کننده خدمات تبلیغاتی و یا یک شخص دارای صلاحیت محول می‌شود تا با تشکیل یک تیم عملیاتی و به‌کارگیری متخصصان مختلف و استخدام رسانه‌ها و ابزارهای ارتباط جمعی و … کمپین تبلیغاتی را برنامه‌ریزی و اجرا کند.

طراحی سایت

تبلیغات بنری, تبلیغات ویدیویی, تبلیغات گوگل

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری که هنوز هم جز یکی از پر استفاده ترین و پر بازده ترین روش های تبلیغاتی برای وب سایت ها می باشد ، تبلیغاتی هستند که در آن بنر تبلیغاتی شما ، در سایت های پر بازدید با هزینه مشخص شده قرار می گیرد و هزاران کاربر بنر شما را می بینند و روی آن کلیک می کنند و وارد سایت شما می شوند. در قدم اول ، رابینت با توجه به وب سایت و برند شما ، یک بنر تبلیغاتی در ابعاد استاندارد طراحی می کند و سپس با معرفی صدها سایت پر بازدید و برند ، اقدام به تبلیغات در این سایت ها می کند.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است.بزرگترین بستر اشتراک ویدیوی کشور ( آپارات ) فضایی است که شما می توانید به راحتی برند و کسب و کار خود را به کاربران معرفی کنید. فرایند انجام این نوغ تبلیغ در رابینت ، به این شکل می باشد که یک ویدیو تبلیغاتی جذاب با مشورت و همکاری مطابق بر نوع کسب و کار شما توسط تیم طراحی رابینت ساخته شده و پس از تایید مشتری در آپارات به صورت تبلیغات قرار می گیرد.

تبلیغات گوگل

Google AdWords سرویس آنلاین تبلیغاتی است که به بازاریابان اجازه می دهد تا برای رقابت تجاری، تبلیغات خود را در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند. این تبلیغات بر اساس کلمات کلیدی انتخابی کاربران و جستجوهای پیشین آنها نمایش داده می شود که هر کدام از این لینک ها به یکی از صفحات وب سایت مورد نظر بازاریابان لینک می شود.

AdWords به تجارت ها این امکان را می دهد تا در ابتدا برای کمپین تبلیغاتی خود بودجه ای تعریف کنند و زمانی این مبلغ از حسابشان کم می شود که کاربران بروی لینک آنها در نتایج جستجو کلیک کنند. سرویس گوگل ادوردز بروی کلمات کلیدی متمرکز است. به این ترتیب که تجارت های مختلف می توانند با استفاده از کلمات کلیدی دلخواهشان تبلیغی را ایجاد کنند تا کاربران هنگام جستجوی آن کلمات کلیدی این تبلیغات را مشاهده نمایند.

تبلیغات گوگل معمولاً در قسمت بالا یا قسمت سمت راست نتایج جستجوی طبیعی نشان داده می شوند. در کنار این لینک ها معمولاً عبارت “Ad” یا “Sponsored Links” به چشم می خورد. کاربران با کلیک بروی آن لینک ها مستقیماً به وب سایت اصلی منتقل می شوند.

فرایند انجام کار در تبلیغات گوگل بسیار ساده است ، رابینت تمام مراحل تبلیغاتی گوگل را برای شما طی خواهد کرد.

اهداف بازاریابی و فروش است که کلیه عملیات فوق به شرکت رابینت که ارائه‌کننده خدمات تبلیغاتی و یا یک شخص دارای صلاحیت محول می‌شود تا با تشکیل یک تیم عملیاتی و به‌کارگیری متخصصان مختلف و استخدام رسانه‌ها و ابزارهای ارتباط جمعی و … کمپین تبلیغاتی را برنامه‌ریزی و اجرا کند

Close Menu