14 ژوئن, 2020, نظر غیرفعال,1,407 بازدید

بازاریابی رسانه ای

بازاریابی رسانه ای

بازاریابی رسانه ای

در دنیای دیجیتالی امروزی رسانه های ارتباط جمعی نقش موثری در دیده شدن شما دارند. از این رو تبلیغات و بازاریابی رسانه ای در اوج هستند و به دیده شدن و معرفی کسب و  کار شما به مخاطبان خود و مشتریان آینده شما بسیار کمک خواهند کرد.

بعضی از رسانه های موثر برای تبلیغات مثل: اینستاگرام، تلویزیون، رادیو، گوگل ، پیامک

امروزه با اوج گیری ضریب نفوذ اینترنت پر سرعت در بین مردم دنیا چند رسانه ای د دیدن کلیپ و فیلم در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی رونق بیشتری گرفته است. حال که اینترنت به جایی رسیده که می توان با آن به صورت آنلاین فیلم دید و مردم به دنبال این فیلم های جذاب هستند پس کسب و کارها هم برای دیده شدن فیلم ها و کلیپ های تبلیغاتی را درست می کنند و به مردم عرضه میکنند در فیلم می شود جزپیات بیشتری را به مخاطب نمایش داد و همچنین با صداهای جذاب آن ها را بیشتر جذب محصول خود کرد.

کلیپ های تبلیغاتی امروزه بخش جدا نشدنی از کسب و کارهای آنلاین و آفلاین هستند می شود آن ها را یک بار تولید و در رسانه های مختلف به نمایش در آورد.

رابینت بهترین ارائه دهنده طراحی  و ساخت کلیپ تبلیغاتی در شیراز و ارائه دهنده خدمات موشن گرافی، ساخت کلیپ تبلیغاتی در شیراز است.

ما به تمامی قواعد دیجیتال مارکتینگ و تولید چند رسانه ای آگاه هستیم و به بهترین نحو این کار را برای شما انجام خواهیم داد. تولید محتوای تصویری مثل کلیپ با وجود هزینه بالایی که دارد ولی بزرگترین مزیت آن قابلیت چند بار استفاده آن هست و برندهای زیادی را دیده ایم که سال ها  است با یک فیلم تبلیغاتی مشهور هستند و هرجا آهنگ یا تصویر آن تبلیغ را نمایش می دهند همگی به یاد یک برند خاص می افتیم.

تهیه کلیپ تبلیغاتی در شیراز را به مجموعه رابینت بسپارید و خیال خود را بابت یک اثر ماندگار راحت کنید.

طراحی کلیپ های تبلیغاتی در شیراز
طراحی کلیپ های تبلیغاتی در شیراز

انواع کلیپ های تبلیغاتی

 1. ساخت فیلم صنعتی
  رویکرد در فیلم صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید ، اهداف بلند مدت ، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی بهمراه تاکید بر نکات بارز محصول ، و علت پیدایش محصول که فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است. اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی نمایید.
 2. ساخت کلیپ انیمیشنی
  اینفوگرافیک یکی از روش های نوین برای پرداخت ویژه به “پیام تبلیغ” در کمترین زمان و با تاثیر پذیری بیشتر است. این گونه تبلیغات با استفاده از آیکون های هر موضوع و با استفاده از فضا سازی تبلیغ صمیمانه عرضه می شود. منظور از تبلیغ صمیمانه ایجاد ارتباط با بینندگان تیزر، به صورت کاملا خودمانی است. انیمیشن های ارائه داده شده با توجه به بستر گرافیکی مناسب می توانند، در کوتاهترین زمان پیام تبلیغ را در ذهن مخاطب حک کنند.
 3. ساخت تیزر شبکه های اجتماعی
  با گستردگی روزافزون مخاطبان شبکه مجازی یکی از بهترین تبلیغات در این بخش ساخت ویدئوهای ویژه کوتاه، برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است.نوع تبلیغات در این بخش باید عمومی تر و به گونه ای جذابیت بیشتری داشته باشد که قابل اشترک گذاری در بین مخاطبان را دارا باشد. ساخت موشن گرافیک جهت ارائه محصولات تولیدی در رسانه های اجتماعی بیشتر توصیه می شود.
 4. ساخت تیزر موشن گرافیک
  در این روش تصاویر حقیقی (در نوع مختلف) با اضافه شدن ویژگی های متنی که توضیح سوژه را می دهد برای تاثیر گذاری بیشتر و اضافه گردن گرافیک و بافت تصویری مضاعف از روش موشن گرافیک استفاده می شود. این روش بازخورد زیادی برای کسب و کارها دارد زیرا که با به کار گیری ترکیبی از گرافیک و تصاویر حقیقی می توان بالاترین سطح را در ساخت تیزر تبلیغاتی ایجاد کرد و در زمان مناسب پیام تبلیغ را در ذهن و جان بینندگان جای داد.
 5. ساخت مستند شهری
  در مستند سمفونی شهری نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدمها ، ارتباطات ، تجمع  و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد. این مستند در واقع یک روز یک شهر را نشان می دهد. در ساخت مستند شهری به تمامی عوامل بالا توجه می شود و در درست کردن آن سعی می گردد حس و حال و روح شهر به بیبننده انتقال پیدا کند.
طراحی کلیپ های تبلیغاتی در شیراز
طراحی کلیپ های تبلیغاتی در شیراز

ما در رابینت برای شما تمامی رسانه های موثر در تبلیغات را پوشش خواهیم داد از ساخت تیزر های صوتی و تصویری تبلیغاتی تا ساخت  کمپین ها و مسابقات در شبکه های اجتماعی (از لحاظ گرافیکی و محتوایی و استراتژی ) و ارسال پیامک های انبوه به جامعه هدف شما کسب و کار شما را رونقی دو چندان خواهیم داد.

 

در رابینت متخصصان ما بهترین ها را برای شما انتخاب کرده و بهترین نتایج را به شما تحویل خواهند داد.ما معتقدیم که با طراحی خود باید کیفیت زندگی مشتریان و مخاطبان سرویس های طراحی شده را ارتقا دهیم و تجربه های خوبی را برای آن ها به ارمغان آوریم.