14 ژوئن, 2020, نظر غیرفعال,587 بازدید

بهبود طراحی و بهینه سازی​

بهبود طراحی و بهینه سازی​

بهبود طراحی و بهینه سازی​

 طراحی سایت و کد نویسی یک هنر است ممکن است شما سایت یا اپلیکیشنی را طراحی کرده باشید ولی از لحاظ سرعت اجرا، امنیت و بهینه بودن کد ها مشکلاتی را دارا باشد.

ما در رابینت با داشتن هنرمندانی طراح و هنرمند برای شما محصولاتتان را بهینه خواهیم کرد

 امنیت وب سایت و اپلیکیشن های شما امری مهم و روشن است اگر اطلاعات حیاتی کسب و کار شما و یا سرویس های شما به دست هکر ها و دیگران برسد کسب و کار شما با خطری جدی مواجه خواهد شد.

رابینت با بهره گیری از بهترین روش های امنیتی روز دنیا و داشتن متخصصان با تجربه و کار بلد خیال شما را از این بابت راحت خواهد کرد.

بهینه سازی طراحی

همانطور که گفتیم طراحی یک هنر است مثل نقاشی بر روی بوم اگر طراحی گرافیکی سایت شما زیبا و گیرا نباشد مشتریان شما از محیط سایت دلسرد خواهند شد. طراحی ظاهری سایت UI  مثل ویترین مغازه شما است که باعث جذب مشتریان خواهد شد.

بهینه سازی کد های برنامه نویسی

در طراحی گاهی برنامه نویسان از روی عادت و یا بی اطلاعی از توابع قدیمی استفاده میکنند این امر باعث بروز خطاها ، کندی اجرا و لگ زدن سیستم  می شود . همچنین برنامه نویسان مبتدی از نوشتن کد های تمیز و با مستندات توضیحی کامل اجتناب میکنند که این امر باعث  میشود خطایابی در سیستم مشکل شود بنابر این خیلی مهم است که کد های برنامه شما تمیز و مستند سازی شده باشند و همچنین  از توابع و کدهای جدید استفاده شود.


در رابینت متخصصان ما بهترین ها را برای شما انتخاب کرده و بهترین نتایج را به شما تحویل خواهند داد.ما معتقدیم که با طراحی خود باید کیفیت زندگی مشتریان و مخاطبان سرویس های طراحی شده را ارتقا دهیم و تجربه های خوبی را برای آن ها به ارمغان آوریم.