سئو چیست؟ و چرا کسب کار من به سئو نیاز دارد؟

1 تیر, 1399, 0نظر,16 بازدید

سئو چیست؟ و چرا کسب کار من به سئو نیاز دارد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سئو چیست؟

سئو چه تاثیری دارد؟

اهمیت و نقش سئو در رشد کسب و کار آنلاین چگونه است؟

در دنیای امروز داشتن کسب و کار آنلاین امری اجتناب ناپذیر است اما آیا فقط داشتن یک کسب و کار آنلاین برای ما ارزش آفرین خواهد بود؟ آیا کسب و کار چه آنلاین و چه آفلاین اگر نتواند مشتری ها را به سمت خود جذب کند بازدهی و سودآور خواهد بود؟

برای جذب مشتری در دنیای دیجیتال راه های فراوانی وجود دارد مثل تبلیغات بنری، ویدئو مارکتینگ، فعالیت در شبکه های اجتماعی پر مخاطب، تبلیغات پیامکی و ایمیلی و همینطور جذب مخاطب از موتورهای جستجو!

یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطب برای کسب و کار آنلاین شما جذب از طریق موتور های جستجو و مخصوصا گوگل می باشد.

امروزه کاربران برای پیدا کردن نتایج دلخواه خود گوگل را باز کرده نیاز خود را تایپ و لیست نتایج را بدست می آورند. برای در اول این لیست قرار گرفتن قوانین و راهکارهایی وجود دارد و به این کار یعنی بالا آمدن در لیست جستجوی گوگل سئو (search engine optimization) می گویند.

سئو از کجا شروع شد و چرا به وجود اومد؟

seo

حال چرا گوگل و چرا سئو؟

seo marketing facts

همینطور گوگل با به اختصاص دادن 95 درصد از کل جستجوهای اینترنتی به خود یکی از منابع اصلی جذب مخاطب برای وب سایت ها است.

با توجه به این آمار خیره کننده متوجه خواهید شد که چرا سئو برای یک کسب و کار حیاتی است و می تواند رشد قابل توجه ای بر روی مشتریان نهایی ما داشته باشد.

از این رو شما میتوانید با یک استراتژی مناسب و تولید محتوای سئو شده و پیروی از  الگوریتم های گوگل و قوانین  آن ها در نتایج گوگل رتبه مناسبی کسب کرده و از مخاطبان قوی و مشتری های بالقوه بهره مند شوید.


مشاوره رایگان

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =