10 ژوئن, 2020, نظر غیرفعال,1,441 بازدید

طراحی و توسعه

طراحی و توسعه

طراحی و توسعه

طراحی وب سایت و اپلیکیشن یکی از اولین اقداماتی است که کسب و کارها برای ورود به دنیای آنلاین به آن نیاز دارند. درگاه تعاملات شما با مشتری و مخاطب همین وب سایت و اپلیکیشن است اگر شما با تیمی غیر حرفه ای و مبتدی کار کنید و این درگاه ارتباطی را برای شما به طور غیر استاندارد چه از لحاظ زیر ساختی و چه از لحاظ ظاهری UI/UX  به طور قطع تعامل شما با افراد در دنیای آنلاین و اینترنت بجای بیشتر شدن روز به زور کاهش می یابد.

حال تیم رابینت اینجاست تا خیال شما را از لحاظ راه اندازی کسب و کار خودتان بر بستر اینترنت راحت باشد.

در اول باهم مروزی بر فناوری های ایجاد وب سایت و بعد فناوری های ایجاد اپلیکیشن و تفاوت آن ها باهم می پردازیم.

 در آخر می توانید برای سفارشات خود یا کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره گرفتن همین امروز اقدام کنید.

فناوری های ساخت وب سایت مزایا و معایت

فناوری ها و زبان های برنامه نویسی وب سایت بی شمار است و هر برنامه نویس بنا بر نیاز های پروژه و سلیقه برنامه نویسی خود یکی از آن ها را انتخاب می کند.

زبان های برنامه نویسی:

اگر بگوییم به تعداد زبان های مادری رایجی که در دنیا مردم به کمک آن باهمدیگر ارتباط برقرار می کنند زبان برنامه نویسی ساخته شده است بیراه نگفته ایم زبان هایی مثل PHP – سی شارپ – java – Python – ruby – java script تنها چند زبان معروف در بین زبان های برنامه نویسی وب است. 

در این بین همگیرترین زبان برنامه نویسی برای وب سایت PHP  و بعد از آن سی شارپ در asp.net  است.

فناوری ها و فریم ورک های برنامه نویسی:

  1. سیستم های مدیریت محتوا CMS ها: سیستم های مدیریت محتوا بر پایه زبان PHP  یکی از همگیر ترین فناوری ها برای ساخت وب سایت      می باشد. در این سیستم ها بدنه اصلی کدها نوشته شده و برای اضاف کردن امکانات اضافی نیاز به برنامه نویسی در چهارچوب CMS  است. معروف ترین این سیستم ها وردپرس، جوملا، پرستا شاپ و دروپال است. مزایای استفاده از این فناوری سرعت در پیاده سازی و سادگی کار برای مشتری است. شاید بتوان نقص این سیستم ها را در پیاده سازی مواردی که برنامه نویسی پیچیده ای دارند را نام برد یا کندی در استفاده از بانک اطلاعاتی در سایت هایی با بیش از 1 میلیون صفحه و بیشتر دانست. 
  2. تکنولوژی های برنامه نویسی: فریم ورک یک چهارچوب برنامه نویسی برای زبان ها است فکر کنید شما زبان مادریتان را روی یک برگه سفید و یا در فایل ورد و یا در جدولی منظم بنویسید. فریم ورک نظم دادن به زبان برنامه نویسی است. فریم ورک های معروف برای زبان برنامه نویسی PHP لاراول، Symphony، Codeigniter،cakePHP هستند که هرکدام کارایی خود را دارند.

در رابینت با جلسات حضوری،تلفنی یا تصویری که شما با کارشناسان ما برگزار می کنید نیازهای پروژه شما بررسی شده و یکی از فناوری های مورد بحث که بتواند به بهترین نحو در حال و آینده جوابگوی نیازها باشد انتخاب شده و متخصصان ما آن را پیاده سازی می کنند.

 

ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

ساخت اپلیکیشن موبایل بسته به سیستم عامل هدف شما اندروید یا ios  فناوری خاص خود و زبان برنامه نویسی مخصوص به خود را دارد.

زبان برنامه نویسی و فناوری ساخت اپلیکیشن اندروید بسیار متنوع است زبان های مثل Java، Kotlin ، Python  و حتی جاوا اسکریپت این توانایی را دارند که در برنامه نویسی برای اندروید استفاده شوند.

زبان برنامه نویسی و فناوری ساخت اپلیکیشن ios کمی متفاوت است ولی بیشتر آن ها با اندروید مشترک هستند زبان های اختصاصی برای برنامه نویسی ios  عبارتند از: Objective-C، SWIFT ،React Native،Flattery و مشترک ها با اندروید مثل: جاوا اسکریپت، پایتون و جاوا هستند. 

خدمات دیجیتال ما


در رابینت متخصصان ما بهترین ها را برای شما انتخاب کرده و بهترین نتایج را به شما تحویل خواهند داد.ما معتقدیم که با طراحی خود باید کیفیت زندگی مشتریان و مخاطبان سرویس های طراحی شده را ارتقا دهیم و تجربه های خوبی را برای آن ها به ارمغان آوریم.