Rabinet | وبینار آموزش برندینگ پزشکان

وبینار آموزش برندینگ پزشکان

نویسنده : دکتر میلاد جلالی

وبینار و دوره فقط به اینستاگرام‌خلاصه نمیشه و هر چیزی که به فعالیت دنیای مجازی پزشکان مرتبط هست ، در اون مطرح و نکات کلیدی و تخصصی پزشکان به شما اعلام میشه


اهمیت تیم آی تی در پزشکی

تخصص های پزشکی واسه این به وجود اومدن ، که هر پزشک در یک رشته تخصصی دانش عمیق تری داشته باشه و بتونه تصمیم های حرفه ای تری رو بگیره  فضای مجازی و تبلیغات و برندینگ هم مثل پزشکی شاخه های متعددی پیدا کرده و‌ ممکنه شما در مجموعه خودتون فردی رو داشته باشید که  به صورت عمومی و سطحی اونها رو بشناسه  ولی مسلما در تمامی شاخه ها متخصص نیست . واسه رفع این مشکل شما باید یه تیم آی تی داشته باشید که متخصص های گرافیک ، طراحی و توسعه وبسایت ، سئو ،   ، استراتژیست تبلیغات ، گوینده ، تدوینگر ، موشن گرافیست و ادمین  داشته باشه  ، اگر از هزینه ماهیانه چند صد میلیونی چنین تیمی بگذریم ،  همسو سازی اونها با کسب و کار شما ، در حالی که شما دغدغه های طبابت و‌کسب و کار خودتون رو هم دارید ، عملا غیر ممکنه..... ولی تیم ما با تمامی متخصص ها ، در کنار شماست . با ما ، یه تیم  تخصصی فناوری اطلاعات در کنار خودتون دارید که صفر تا صد خدمات مرتبط  با فناوری هایی نوین رو با آخرین دانش روز واستون انجام‌ میده در این فضای رقابتی برد با متخصص هاست ، چه در طبابت پزشکی و چه در برندینگ و تبلیغات اونپکیج های اینستاگرام  پزشکان است .

 

علم داده‌ یا دیتا ساینس (Data Science)

علم داده‌ یا دیتا ساینس (Data Science) یکی از مباحث روز دنیا است که با استفاده از کامپیوتر و فناوری اطلاعات شکل گرفته است. این حوزه اساسا متکی به علم کامپیوتر می‌باشد. جذابیت علم داده به حدی است که امروزه در بیشتر دانشگاه‌های دنیا دوره‌های تخصصی برای تدریس آن در نظر گرفته شده است. ضمن این که پژوهش‌های زیادی در این زمینه رو به افزایش است. در حال حاضر در اینترنت با داده‌های بزرگی سروکار داریم که لازمه استخراج اطلاعات از این حجم داده، باعث ظهور این رشته شده است. از طریق علم داده می‌توانیم به جمع‌آوری، آماده‌سازی، تحلیل و ارزیابی، تصویرسازی، مدیریت و نگهداری اطلاعات در حجم بالا بپردازیم. بسیاری از کسب‌وکارها برای حل مسائل سازمان، انتخاب و تصمیم‌گیری درست و سرمایه گذاری، از علم داده کمک می‌گیرند.و دنیای پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست ، چه در زمینه درمان و چه در زمینه مارکتینگ و برندینگ پزشک.
 
 
 
 
لطفا جهت ثبت نام در وبینار از لینک زیر استفاده نمایید

ثبت نام در وبینار