Rabinet | وبینار تخصصی پزشکان آلفا

وبینار تخصصی پزشکان آلفا

نویسنده : شمیم مسیبی

احتمالا همه شما از برندینگ واژه هایی مثل رنگ سازمانی، لوگو، کارت ویزیت، سایت و داستان برند را شنیده اید ولی یادتون باشه پزشکی با کسب و کارهای دیگه خیلی تفاوت داره شما قسمی خوردید که باید به آن پایبند باشید


 

1- الفبای اصولی برندینگ پزشکی

احتمالا همه شما از برندینگ واژه هایی مثل رنگ سازمانی، لوگو، کارت ویزیت، سایت و داستان برند را شنیده اید ولی یادتون باشه پزشکی با کسب و کارهای دیگه خیلی تفاوت داره شما قسمی خوردید که باید به آن پایبند باشید ما در وبینار پزشکان آلفا راهکارها و ظرافت‌های تبدیل شدن شما به یک برند موفق را آموزش می دهیم.

 

2- تدوین استراتژی هدف مند و منحصر به فرد با توجه به تخصص پزشک

دنیای تبلیغات پر از نسخه ها و روش های تکراری است که با آن به نتیجه منحصربه‌فردی نمی رسید هر پزشک با توجه به تخصص ، شهر محل سکونت و جامعه آماری که در کسب درآمد پزشک تاثیرگذاراست باید نسخه خاص خود را داشته باشد.

 

3- نحوه استفاده صحیح از انواع رسانه های اجتماعی جهت برندینگ پزشکی

این روزها پزشک های ایران از رسانه های اجتماعی و فضای مجازی فقط اینستاگرام را هدف قرار داده اند در صورتی که شبکه های اجتماعی مثل: یوتیوب، آپارات، لینکدین، فیسبوک و تویتر می‌توانند به شدت در برندینگ پزشکان تاثیر گذار باشند.

 

4- نحوه ایجاد پایگاه داده از بیماران وفادار و دست یابی به جامعه آماری بیماران بلقوه

از جمله مشکلاتی که پزشکان دارند این است که نمیدانند جامعه هدف شان را دقیقاً از کجا پیدا کنند، چگونه با آنها ارتباط بگیرند که تبلیغاتشون هدفمند باشه و چطوری کاری کنند که بیمارانی که یکبار بهشون مراجعه کردند نه تنها به بیمار ثابت تبدیل شوند بلکه پزشک را به دوستان خود نیز معرفی کنند.

 

5- نحوه ایجاد یک بیمارستان مجازی با سایر پزشکان ، مراکز درمانی و ایجاد سیکل گردش بیمار

بعد از دوران کرونا سیکل ارجاع بیمار که قبلاً به صورت فیزیکی بود عملا به شکل مجازی درآمده است. بسیاری از پزشکان شروع به ایجاد بیمارستان های مجازی کرده اند در این وبینار ما صفر تا صد ایجاد یک بیمارستان مجازی را به شما آموزش می دهیم.

 

6- تفاوت عملکرد در برندینگ داخلی و برندینگ در حوضه گردشگری سلامت

نحوه برندینگ و جذب بیمار داخلی و خارجی کاملا با هم تفاوت دارند در نظر گرفتن سلایق مردم کشور هدف شما و ایجاد اعتماد میتواند حتی شما را در کشور های دیگر هم تبدیل به یک برند کند ما در این وبینار نحوه جذب گردشگر سلامت را به شما به طور کامل آموزش میدهیم.

 

7- نحوه ایجاد یک وبسایت بروز پزشکی با قابلیت جذب بیمار

صرفاً داشتن یک وبسایت هیچ مزیت رقابتی را برای پزشکان ندارد چون این روزها اکثر پزشکان وبسایت دارند. وبسات پزشک جدا از اینکه نشان دهنده ی کلاس، برند و شخصیت آنهاست، باید در موتورهای جستوجو مثل گوگل نیز در ردیف اول تا سوم باشد در این وبینار ما به شما آموزش میدهیم که چطور فقط در یکی دو روز به رتبه اول گوگل صعود کنید.

 

8- ویژگی هایی از پیج اینستاگرام که برای بیماران اهمیت دارد و نحوه صحیح تولید محتوا پزشکی به صورت پست و استوری

محتوای ارزشمند صوتی، نوشتاری و تصویری امروزه در شبکه های اجتماعی حرف اول را میزند ما در این وبینار به شما عکاسی، فیلمبرداری و تولید محتوای تخصصی پزشکان را آموزش می دهیم و به شما ایده های ناب در خصوص نحوه گرفتن تصاویری از بیماران، فیلمبرداری از پزشک و چنین مواردی رو نشان میدهیم.

 

9- تکنیک های نوینی که منشی های پزشکان ، وب مستر ها و ادمین های پیج های پزشکی حتما باید بدانند

یکی از نگرانی های عمده برای اکثر پزشکان این است که در صورت از دسترس خارج شدن شبکه های اجتماعی چطور نرخ جذب بیمارانشون کاهش پیدا نکنه ما در این وبینار به شما راهکارهایی را میدهیم که اگر اینستا و گوگل از دسترس خارج شدند نه تنها نرخ جذب بیمارانتون کاهش پیدا نکنه بلکه به راحتی از سایر رقباتون پیشی بگیرید.

 

10- روشهای آینده نگرانه برای از دست ندادن نرخ جذب بیمار ، درصورت از دسترس خارج شدن شبکه های اجتماعی

تبلیغات و جذب بیمار مهمترین دغدغه امروز پزشکانی است که با ما کار می کنند ما در این وبینار نحوه اصولی ایجاد یک کمپین تبلیغاتی پزشکی و راهکارهای ایجاد کمپین های مشترک بین پزشکان را برای کاهش هزینه های تبلیغات و افزایش راندمان ارائه می دهیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر  07191009194 تماس بگیرید