Rabinet | طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت در شیراز

نویسنده : دکتر میلاد جلالی

با توجه به محدودیت های شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و پینترست و … شاید شما هم به این فکر کنید که برای جذب مشتری چه راهکاری را در پیش گرفت! وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد.


طراحی سایت در شیراز

با توجه به محدودیت های شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و پینترست و … شاید شما هم به این فکر کنید که برای جذب مشتری چه راهکاری را در پیش گرفت!
وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد شما برای طراحی سایت در شیراز میتوانید با تیم رابینت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

شاید بهتر باشد از مهم ترین فواید داشتن وب سایت مطلع گردید.

 

در دسترس بودن

وب سایت شما در هر زمان از روز باز است و  چه در شیراز چه در هر ننقطه دیگر جهان همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.

کاهش هزینه ها

شما علاوه بر تلفن ، فکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. نمایشگاه بین المللی محصولات شما با طراحی سایت در شیراز توسط رابینت با کمترین هزینه همیشه درون سایت تان اقدام به معرفی خود و بیزینس خود دارید ، با کمترین نیروی کار سایت  کار ها رو انجام میده .

جلوگیری از اتلاف زمان

وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید باشد و یا ارتباط پیامکی با مشتریان خود داشته باشید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان میکنید جلوگیری کند.

بازاریابی قوی

وب سایت شما بازاریاب ۲۴ ساعته شماست بدون خستگی و بدون محدودیت موقعیت جغرافیایی در هر زمان و هر مکان در حال معرفی شما به  موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.

کسب درآمد فقط از طریق داشتن وب سایت

با طراحی سایت در شیراز توست تیم رابینت در آمد خود را افزایش دهید امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است ، بدون نیاز به دفتر فروشگاه مغازه و یا انبار هزاران محصول در سایت خود قرار دهید صدها خدمات در سایت خود ارائه دهید همه و همه در بستر اینترنت شما تنها اقدام به تهیه محصولاتی مینمایید که سفارش دریافت کردید خدماتی را ارائه میدهید که کاربران شما از شما درخواست دارند و همه اینها باعث کاهش هزینه ها  و کسب درامد بیشتر شماست.

تبلیغات موثر

شما میتوانید در هزینه های  تبلیغاتی خود  صرفه جویی کنید و جهت کسب مشاوره های رایگان تبلیغات برندینگ به صورت رایگان با ما در تماس باشید  ، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.

یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

 ارائه محصولات

ارائه محصولات ویژه در سایت با طراحی سایت در شیراز به آسانی انجام توسط رابینت می شود در صورتیکه دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.

 ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهای جغرافیای

امروزه یکی از راههای فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.

 ارتباط آسان با مشتری ها

اظهار نظر در محیط شبکه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

 

 

جهت کسب مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت در شیراز  تنها با شماره 07191009171 در ارتباط باشید