رابینت – آموزش طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ
آموزش

آموزش حذف پیام ارسال شده در تلگرام

آموزش حذف پیام ارسال شده در تلگرام

آموزش حذف پیام ارسال شده در تلگرام

اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام در حال حاضر به یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های بین کاربران ایرانی تبدیل شده است، به‌طوری که طبق آمار منتشر شده حدود 70درصد از کاربران تلگرام در سر تا سر دنیا، کاربران ایرانی هستند!

از این رو، مطمئناً کمتر کسی را پیدا می‌کنید که در موبایل هوشمند خود این پیام‌رسان محبوب و دوست داشتنی و البته پر امکانات را نصب نداشته باشد.

پیام‌رسان تلگرام دارای نسخه‌های متعدد رسمی و غیر رسمی است، پیام‌رسان‌های Telegram و Telegram X، نسخه‌های خارجی و رسمی تلگرام و پیام‌رسان‌هایی نظیر موبوگرام، تلگرام فارسی، مای تلگرام، ویدو گرام، فلگرام، آی‌تله، تله گرام و … نسخه‌های غیر رسمی و البته ایرانی پیام‌رسان تلگرام محسوب می‌شوند؛ در واقع این نسخه‌ها، پوسته‌های فارسی نسخه اصلی تلگرام یعنی Telegram محسوب می‌شوند و امکانی خاص و اضافه‌ای به نسخه‌ی اصلی تلگرام اضافه نمی‌کنند، البته لازم به‌ذکر است که چندی پیش شرکت مالک تلگرام اعلام کرد که اجازه‌ی دسترسی به api تمام نسخه‌هایی که حالت روح را فعال دارند، مسدود خواهد کرد.

دلایل زیادی برای استفاده‌ی کاربران از پیام‌رسان تلگرام نظیر سرعت بالای کارکرد پیام‌رسان، امکانات بسیار زیاد و متنوع، امنیت بالا و … وجود دارد که همگان جذب این پیام‌رسان فوق‌العاده شده‌اند.

از بین این همه امکانات ریز و درشت موجود در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام، امکان حذف پیام ارسال شده در آن، می‌تواند یک قابلیت کاربردی و بدرد بخور باشد.

ما در این مقاله قصد داریم تا طریقه حذف پیام ارسال شده در پیام‌رسان تلگرام را با هم بررسی کنیم. با رابینت همراه باشید.

حذف پیام ارسال شده

تلگرام خیلی وقت است که قابلیت حذف پیام ارسال شده در لیست گفت‌وگوها را ارائه کرده است. قبل از افزودن این قابلیت کاربردی به پیام‌رسان تلگرام، به منظور حذف پیام ارسال شده تنها کافی بود که انگشت خود را بر روی آن پیام قرار دهید و نگه دارید و سپس آیکون سطل آشغال را انتخاب کنید.

در این شرایط پیام موردنظر از لیست گفت‌وگوی دستگاه شما حذف می‌شد، اما مخاطب شما هم‌چنان قادر به مشاهده آن پیام در لیست گفت‌وگوی خود بود! به بیان ساده شما تنها می‌توانستید وضعیت پیام‌های هر مکالمه را در دستگاه خود تغییر دهید و پیام‌های موردنظر را در دستگاه‌تان حذف کنید اما قادر به حذف کلی یک پیام ارسال شده در دستگاه مبدا و مقصد نبودید، اما این قابلیت کاربردی را تلگرام به پیام‌رسان خود افزود. ما در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه حذف پیام ارسال شده در پیام‌رسان تلگرام را با هم بررسی کنیم، با رابینت همراه باشید.

طریقه حذف پیام ارسال شده در تلگرام

برای حذف پیام ارسال شده در پیام‌رسان تلگرام تنها کافی‌ست مراحل زیر را طی کنید:

همان‌طور که مشاهده کردید ما در این مقاله به طریقه حذف پیام ارسال شده در پیام‌رسان تلگرام پرداختیم، امیدواریم که این آموزش و این مقاله کمک شایانی به شما در این أمر کرده باشد، ممنون که با ما همراه بودید.

 

هم‌چنین می‌توانید تمامی آموزش‌های مرتبط با اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام را در لیست زیر مشاهده کنید.

آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار در تلگرام

آموزش مخفی کردن شماره در تلگرام

آموزش ساخت ایدی در تلگرام

آموزش چت کردن با افراد نزدیک در تلگرام

آموزش بلاک کردن افراد در تلگرام

نحوه ساخت و استفاده هم‌زمان از چند اکانت در تلگرام

نحوه ذخیره کردن پیام‌ها در تلگرام

تنظیمات حریم خصوصی در تلگرام

قفل کردن تلگرام با رمزعبور

مدیریت نشست‌های فعال در تلگرام

طریقه میوت کردن گروه‌ها و کانال‌ها در تلگرام

آموزش ویرایش پیام ارسال شده در تلگرام

مطالب مرتبط

لاراول چیست و 5 دلیل برتری آن به دیگر فریم ورک های PHP

سهیل دهقانی
2 سال قبل

معرفی کتاب «استراتژی هوشمندی کسب‌و‌کار»

شرکت رابینت
2 سال قبل

نحوه مدیریت فهرست در وردپرس

شرکت رابینت
2 سال قبل
خروج از نسخه موبایل