مزایای طراحی سایت وردپرسی

در این مقاله قصد داریم ” مزایای انتخاب وردپرس برای طراحی سایت را برای شما شرح دهیم. در ابتدا وردپرس را به زبان ساده به شما معرفی می کنیم. وردپرس یک سیستم محتوای سایت ساز است که به کمک آن می توانید انواع مختلفی از وبسایت را بسازید. با توجه به تجربه شخصی می توانم بگویم به دلیل انعطاف پذیری بالای وردپرس برای طراحی سایت می توان هر نوع وبسایتی را با آن راه اندازی کرد. وردپرس به شما اجازه می دهد که وبسایت خود را بدون دانش کدنویسی مدیریت کنید.

وردپرس در سال 2001 توسط یک برنامه نویس فرانسوی به نام میشل والدریگی و بر پایه زبان برنامه نویسی php راه اندازی شد. در سال 2003 وردپرس 0.7 توسط دو نفر دیگر با نام های مایک لیتل و مت مالتوگ توسعه یافت. وردپرس از زمان انتشار تا به امروز ، به طور مداوم به روز شده و ارتقا می یابد.

در حال حاضر وردپرس توسط حدود 32 درصد از تمام وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد. وبلاگ های وردپرسی به بیش از 120 زبان مختلف نوشته شده اند. با گذشت زمان وردپرس بیشتر از وبلاگ نویسی برای ساخت کسب و کارهای آنلاین مورد استفاده قرا می گیرد.

1-سادگی و راحتی استفاده از وردپرس برای طراحی سایت

سادگی و راحتی وردپرس برای طراحی سایت مزیتی است که باعث پیشی گرفتن وردپرس در رقابت با جوملا و دروپال شده است. هم چنین این پلتفرم نیاز به تخصص در زبان های برنامه نویسی PHP ، HTML  و CSS ندارد. شما می توانید حتی بدون نیاز به برنامه نویسی یک وبسایت وردپرسی داشته باشید. شما می توانید یک قالب آماده برای وردپرس انتخاب کنید با اگر به دنبال طراحی سایت سفارشی هستید یا نیاز به ویژگی های خاصی دارید می توانید از یک توسعه دهنده وب استفاده کنید. با این کار شما به جای اینکه زمانتان را صرف یادگیری طراحی وبسایت کنید، می توانید این زمان را صرف جنبه های دیگر کسب و کارتان کنید.

2-استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا

وردپرس در طی سال ها بارها خود را به روز رسانی کرده است و همگام با تکنولوژی های روز ارتقا می یابد. به روزرسانی های منظم وردپرس به این معنی است که مشکلات آن برطرف می شود و ویژگی های مفید به آن اضافه می شود.

رابینت مجری طراحی سایت وردپرسی در شیراز با بهترین قیمت و کیفیت در ارائه خدمات طراحی سایت وردپرسی شیراز،پشتیبانی سایت وردپرس شیراز

مزیت وردپرس

3-ساختار

سایت های وردپرسی با ساختاری تمیز و واضح سریع تر بارگذاری می شود. کاربران این روزها به دنبال وب سایت هایی هستند که سرعت بارگذاری بالایی داشته باشند. هم چنین وردپرس با ایجاد نقشه سایت XML به ربات های گوگل اجازه می دهد به راحتی در سایت شما بچرخند و صفحات شما را ایندکس کنند.

4-مناسب ترین قیمت برای طراحی سایت

اگر به دنبال طراحی سایت با هزینه مناسب هستید وردپرس بهترین انتخاب برای شماست. وردپرس علاوه بر قیمت طراحی سایت مناسب، به نسبت دیگر پلتفرم ها هزینه نگهداری و به روز رسانی مناسب تری هم  دارد.

اشتراک گذاری در وردپرس

5-قابلیت اشتراک گذاری

از دیگر مزایای وردپرس برای طراحی سایت قابلیت اشتراک گذاری مطالب است. در وردپرس می توانید به راحتی مطالب خود را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. وردپرس این ویژگی را از قبل برای شما در نظر گرفته است.

6- طراحی ریسپانسیو

با استفاده از وردپرس می توانید سایتتان را به گونه ای طراحی کنید که در هر دستگاهی قابل نمایش باشد. در این صورت دیگر مهم نیست مخاطبینتان از گوشی تلفن همراه سایت شما را چک می کنند یا از لپ تاپ و کامپیوتر شخصی.

7- عملکرد

وقتی سایت خود را با استفاده از وردپرس راه اندازی می کنید، می توانید بدون محدودیت از هزاران پلاگین و تم استفاده کنید. با استفاده از این ویزگی می توانید سایتتان را برای هر نوع کسب و کاری راه اندازی کنید.

امنیت وردپرس

8-امنیت بالای وردپرس

از مزایای دیگر وردپرس برای طراحی سایت امنیت آن است. یکی از نکات مهم در طراحی وبسایت به خصوص فروشگاه آنلاین، توجه به امنیت وبسایت است. با طراحی سایت وردپرس و رعایت قوانینی که وردپرس برای امنیت سایت تعیین کرده است می توانید یک سایت امن داشته باشید.

9- مدیریت محتوا

با انتخاب وردپرس برای طراحی سایت  می توانید فایل های خود را مدیریت کنید و برای آنها زمانبندی تعیین کنید. به طور مثال شما می توانید تعیین کنید که یک مقاله خاص در تاریخ و ساعت خاصی در وبسایتتان منتشر شود.

تیم رابینت با به کار گیری متخصصان برنامه نویسی و توسعه دهندگان وردپرس می تواند وبسایت مورد نظر شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و در زمانی کوتاه به شما تحویل دهد. ما از ایده پردازی تا موفقیت کسب و کارتان در کنار شما خواهیم بود. می توانید با کلیک کردن اینجا به صورت رایگان از مشاوره با کارشناسان ما استفاده کنید. طراحی سایت وردپرسی شیراز را از رابینت بخواهید.