طریقه ارسال یک پیام برای چندین نفر در واتساپ را در این آموزش یاد بگیرید. شرکت‌های تولیدکننده اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی و پیام‌رسان، محصولات خود را با امکانات فراوانی در اختیار کاربران قرار می‌دهند، این أمر موجب شده تا یک روش قابل اطمینان و بی‌دردسر برای تبادل اطلاعات بین کاربران فراهم شود.

از بین این‌همه قابلیت ریز و درشت موجود در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان از جمله واتساپ، قابلیت‌ها ارسال یک پیام برای چند نفر یا اصطلاحاً Broadcast یا پیام همگانی می‌تواند یک امکان کاربردی باشد؛ این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا یک پیام واحد را برای هر تعداد مخاطب مدنظرتان ارسال کنید.

در این آموزش قصد داریم به طریقه‌ی ارسال یک پیام برای چندین نفر در واتساپ بپردازیم. با رابینت همراه باشید.

ارسال یک پیام برای چندین نفر در واتساپ

تصور کنید که قصد دارید یک پیام خاص مثل تبریک سال نو یا تبریک ماه مبارک رمضان را برای چندین مخاطب مدنظرتون ارسال کنید و در این شرایط مطمئناً نوشتن جداگانه‌ی پیام، یا حتی Copy و Paste کردن این پیام برای مخاطبین و ارسال اون امری زمان‌بر و صد البته آزار دهنده خواهد بود؛ با این حال اگر از ایجاد گروه‌‌های زیاد نیز پرهیز می‌‌کنید، ارسال پیام همگانی و پیام واحد می‌تواند جواب کار شما باشد!

برای ارسال یک پیام برای چند نفر در واتساپ می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

  • اپلیکیشن واتساپ را اجرا کنید.
  • آیکون سه نقطه گوشه سمت راست و بالای صفحه را انتخاب کرده و گزینه New broadcast را بزنید تا وارد بخش ایجاد پیام همگانی شوید.
  • حال در این بخش لیست مخاطبینی که می‌خواهید برای آن‌ها یک پیام واحد را ارسال کنید، انتخاب کنید. (اگر برای شخصی خاص که شماره‌ی آن را دارید اما در لیست مخاطبین شما نیست، می‌خواهید پیام همگانی ارسال کنید، ابتدا می‌بایست آن شخص را در لیست مخاطبین خود اضافه کنید، سپس اقدام به انتخاب آن شخص کنید.)
  • پس از انتخاب مخاطبین موردنظرتان، دکمه گرد و سبز رنگ تیک در پایین سمت صفحه را بزنید.
  • حال مشاهده می‌کنید که یک گروه موقت شبیه به کانال در تلگرام ساخته شده است، از این پس در این گروه هر پیامی که تایپ و ارسال کنید، برای تمامی این افراد ارسال خواهد شد.

 

همان‌طور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش ارسال یک پیام برای چند نفر در واتساپ پرداختیم. امیدواریم این مقاله کمک شایانی به شما در این کار کرده باشد، ممنون که با ما همراه بودید.

 

هم‌چنین می‌توانید تمامی آموزش‌های مرتبط با اپلیکیشن پیام‌رسان واتساپ را در لیست زیر مشاهده کنید.

آموزش بکاپ گرفتن از واتساپ

آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار در واتساپ

آموزش حذف پیام ارسال شده در واتساپ

آموزش مخفی کردن گفت‌وگوها در واتساپ

آموزش ساخت اکانت تجاری در واتساپ

آموزش استفاده از واتساپ در کامپیوتر و لپ‌تاپ

آموزش بلاک کردن افراد در واتساپ

آموزش قفل کردن واتساپ با اثر انگشت

تنظیمات حریم خصوصی در واتساپ

طریقه بی‌صدا کردن گروه‌ها در واتساپ

طریقه پین کردن گفت‌وگوها در واتساپ

مخفی کردن وضعیت از برخی افراد در واتساپ

نحوه تغییر شماره در واتساپ