فروشگاه ساز آنلاین

با پیشرفت تکنولوژی ممکن است امروزه شغل‌های جدیدی به گوش شما بخورد که با توجه به نیاز جامعه برخی از این شغل‌ها به دسته خدماتی اضافه شده‌اند و کار آن‌ها ساختن سایت‌ها و یا فروشگاه‌های اینترنتی به صورت آنلاین است. این خدمات در ایران نیز وجود دارد به طور مثال اگر شما در شیراز زندگی می کنید می توانید از خدمات طراحی سایت در شیراز و فروشگاه ساز آنلاین در شیراز بهره ببرید.

سایت‌هایی مانند سازیتو، وبزی، شاپفا و … از این دسته شغل های نوظهور هستند که به شما کمک می‌کنند، فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی و با کمترین هزینه بسازید و از طریق دنیای مجازی برای خودتان کسب درآمد کنید. در انتهای متن چند نمونه از این سایت‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.
داشتن یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک می‌کند تا درآمد خود را چندین برابر کنید. در ادامه مقاله برای شما از مزایای داشتن یک فروشگاه اینترنتی صحبت خواهیم کرد.

فروشگاه ساز ایرانی
فروشگاه ساز ایرانی

مزایای استفاده از فروشگاه ساز ایرانی

یکی از راه‌های ساخت و داشتن یک فروشگاه اینترنتی استفاده از سایت‌های فروشگاه ساز است. این سایت‌ها به شما کمک می‌کنند تا با اندکی سرمایه بتوانید، یک فروشگاه اینترنتی کاربردی و زیبا داشته باشید.همچنین فروشگاه سازهای ایرانی برای افرادی که وقت کافی برای یادگرفتن طراحی سایت ندارند و یا هزینه کافی برای استخدام یک طراح سایت را ندارند، مناسب‌ترین گزینه هستند.

البته آژانس های دیجیتال مارکتینگ نیز هستند که کار طراحی سایت نیز انجام میدهند شما می توانید برای انجام طراحی سایت در شیراز و دیگر شهرها به آژانس های دیجیتال مارکتینگ هم مراجعه کنید.

فروشگاه ساز آنلاین ایرانی
فروشگاه ساز آنلاین ایرانی

این فروشگاه سازها امکانات فراوانی دارند که شما می‌توانید با توجه به بودجه و نیازتان از امکانات آن‌ها استفاده کنید. همچنین به طور کلی این فروشگاه سازهای آنلاین ایرانی از یک پشتیبانی قوی برخوردارند تا هر زمان که شما با مسئله‌ای رو به رو شدید، بتوانند به شما کمک کنند.
و از آنجایی که این فروشگاه سازها یک فروشگاه اینترنتی با بالاترین کیفیت و کاربردی‌ترین صفحه از نظر دسترسی راحت برای کاربران شما در اختیارتان قرار می‌دهند، شما می‌توانید با خیال راحت به بقیه موارد راه اندازی کار خود توجه کنید.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

هر فروشگاه اینترنتی یا سایتی هزینه راه اندازی خودش را دارد که شما می‌توانید با توجه به نیازتان از حدود 200 هزارتومان تا میلیون‌ها تومن برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی هزینه کنید.البته برخی از فروشگاه سازهای اینترنتی ایرانی اینکار را برای شما مجانی و یا با قیمت بسیار پایین نیز انجام می دهند.

شما می توانید برای مشاوره سایت خودتان از آژانس های دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت در شیراز مراجعه کرده و کمک بگیرید.اما مطمئن باشید بعضی از هزینه کردن‌ها نتایج خوبی را به دنبال دارد و شما می‌توانید با یک بار هزینه کردن برای طراحی سایت هزاران برابر آن هزینه را به عنوان درآمد و سود کسب کنید.

مزایای داشتن یک فروشگاه اینترنتی

اگر شما یک مغازه برای فروش حضوری داشته باشید، تنها افرادی مخاطب هدف شما قرار می‌گیرند که در آن شهر حضور دارند، اما با شروع فعالیت در دنیای مجازی شماعلاوه بر افرادی که در شهر خودتان هستند را به عنوان مشتری دارید و هم تمامی مردم در سرتاسر کشور می‌توانند از محصولات شما باخبر باشند و اگر به محصولات شما نیاز پیدا کردند، از طریق فروشگاه اینترنتی شما اقدام به خرید نمایند.

شما می‌توانید در هر زمانی از شبانه روز و یا تعطیلی‌های رسمی نیز فروش داشته باشید؛ بدون آنکه نیاز باشد به صورت فیزیکی برای فروش اقدام نمایید. شما می‌توانید به مسافرت طولانی مدت بروید و خیالتان راحت باشد که در این مدت آسیبی به کار شما وارد نمی‌شود.
شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می‌توانید درآمدهای جانبی از طریق قبول تبلیغات برای سایت‌ها و افراد دیگر و یا جذب کردن چند فروشنده دیگر و گسترش کار خود داشته باشید.

در انتها باید بدانیم هزینه داشتن یک فروشگاه اینترنتی با این قدرت نامحدود در فروش خیلی کمتر از داشتن یک مغازه برای فروش حضوری است. پس اگر شما مغازه‌دار هستید و یا به دنبال این موضوع هستید که کسب و کار خود را راه اندازی کنید، بهتر است هرچه سریع‌تر برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.

شما می توانید برای طراحی سایت در شیراز هم از فروشگاه سازهای ایرانی و خارجی استفاده کنید و هم به طراحان سایت و آژانس های دیجییتال مارکتینگ مراجعه کنید در ادامه 5 فروشگاه ساز ایرانی را به شما معرفی می کنیم.

معایب استفاده از فروشگاه سازهای آنلاین

استفاده از فروشگاه سازهای آنلاین مزایای زیادی دارد اما خب اگر فروشگاه سازهای آنلاین کار را راحت میکند چرا همه فروشگاه های آنلاین از این امکان استفاده نمی کنند و به سمت ساخت فروشگاه های تخصصی با cms های آماده (وردپرس،پرستاشاپ و…) یا اختصاصی می روند و هزینه های چند میلیونی را پرداخت می کنند؟

یکی از معایب فروشگاه ساز های آنلاین بسته بودن منبع اصلی کد فروشگاه است و شما برای استفاده از امکانات باید به شرکتی که کدهای منبع فروشگاه ساز را نوشته است اعتماد کنید. و خودتان هیچ دسترسی برای امنیت بیشتر و اصلاح کد های منبع ندارید.

هزینه بیشتر در دراز مدت  

اغلب فروشگاه سازهای آنلاین هزینه ماهانه و یا سالانه را در ازای امکاناتی از شما می گیرند که این ممکن است در اولین پرداخت از هزینه ساخت فروشگاه اختصاصی کمتر باشد ولی این را در نظر داشته باشید که شمنا باید هر ماه یا هر سال این مبلغ را پرداخت کنید که در بعضی اوقات می بینید که هزینه شما از داشتن یک سایت کامل خیلی بیشتر شده است.

گرفتن پول اضافی بیشتر 

فروشگاه ساز ها برای سود بیشتر و کسب درآمد گاهی امکاناتی را به شما در پلن های گران خود پیشنهاد می دهند که یا شما به همه امکانات آن پنل نیاز ندارید ولی باید پول بیشتری را دهید و یا امکانی که می خواهید رایگان در سایت اختصاصی خود بدستان می رسید.

نداشتن امکانات بیشتر 

فروشگاه ساز ها بعضی امکانات را اصلا ندارند یعنی شما درگاه بانک خود را می خواهید در صورتی که برای همه بانک ها این امکان وجود دارد که درگاه پرداخت دهند ولی درگاه بانک مورد نظر شما را فروشگاه ساز اراپه نمی دهد پس مجبورید با همان امکانات فروشگاه ساز کنار بیایید.

معرفی 5 فروشگاه ساز ایرانی معتبر

در ادامه به شما 5 فروشگاه ساز معتبر ایرانی را معرفی می‌کنیم تا بتوانید با خیال راحت برای ساخت فروشگاه اینترنتی مد نظرتان اقدام کنید.

در شرایط کنونی که به علت کرونا خیلی از افراد به خرید آنلاین روی آورده‌اند، شما می‌توانید با ساختن یک فروشگاه اینترنتی به قول معروف از آب گل آلود ماهی بگیرید و هم زمان که به مردم خدمت‌رسانی می‌کنید، برای خودتان نیز یک منبع در آمد ایجاد کنید.

wordpress

1. سازیتو:یکی از بهترین فروشگاه سازهای ایرانی است که شما می‌توانید با مراجعه به سایت sazito.com برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود با بالاترین کیفیت اقدام نمایید. کافی است ایمیل خود را وارد کنید تا بخش پشتیبانی این سایت با شما در ارتباط باشند. شما می‌توانید از طریق سایت سازیتو فروشگاه اینترنتی خود را به صورت رایگاه راه بندازید و تنها روی هر فروش 4% کارمزد به سایت سازیتو اختصاص می‌یابد.

2. وبزی:دومین فروشگاه ساز ایرانی سایت webzi.ir است که شما می‌توانید با مراجعه به این سایت در کمتر از 10 دقیقه سایت مد نظر خود را به صورت آنلاین بسازید، تنها کافی است در ابتدا قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و بقیه مراحل را نیز همانطور که در سایت توضیح داده شده است؛ ادامه بدهید تا نتیجه مورد نظر خود را بگیرید.

3. شاپفا:سومین سایت فروشگاه ساز ایرانی که شما می‌توانید برای ساخت فروشگاه اینترنتی مورد نظرتان به آن مراجعه کنید سایت shopfa.com است. برای ساخت فروشگاه اینترنتی مورد نظرتان از طریق این سایت تنها کافی است، اطلاعات و نوع سایت مورد نظرتان را ثبت کنید تا تیم پشتیبانی با شما در تماس باشند.

4. بیدک:چهارمین فروشگاه سازی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، سایت bdok.ir است که شعار این سایت این است که با بیدک آنلاین بفروشید. هر فروشگاه اینترنتی که در سایت بیدک ساخته می‌شود تا 14 روز تست رایگان دارد و همچنین این سایت تعرفه‌های متفاوتی دارد که شما می‌توانید با توجه به اوضاع اقتصادی خودتان سایت موردنظرتان را بسازید.

5. پرتال: در انتها می‌خواهم سایت فروشگاه ساز پرتال را به شما معرفی کنم که شما می‌توانید با مراجعه به سایت portal.ir برای ساخت سایت مورد نظرتان اقدام نمایید و وارد دنیای نامحدود مجازی شوید، این سایت یکی از بهترین پشتیبانی ها را دارد.
شما می‌توانید بعد از خواندن این مقاله به یکی از سایت‌هایی که معرفی کردیم مراجعه کنید و فروشگاه اینترنتی خود را افتتاح کنید و درآمد فوق العاده‌ای را تجربه کنید.