رابینت – آموزش طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ
آموزش

مخفی کردن وضعیت از برخی افراد در واتساپ

مخفی کردن وضعیت از برخی افراد در واتساپ

مخفی کردن وضعیت از برخی افراد در واتساپ

شرکت‌های تولیدکننده اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی و پیام‌رسان، محصولات خود را با امکانات فراوانی در اختیار کاربران قرار می‌دهند، این أمر موجب شده تا یک روش قابل اطمینان و بی‌دردسر برای تبادل اطلاعات بین کاربران فراهم شود. مخفی کردن وضعیت از برخی افراد در واتساپ را در ادامه یاد بگیرید.

از بین این همه قابلیت ریز و درشت موجود در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان از جمله واتساپ، قابلیت‌ها قرار دادن وضعیت می‌تواند یک قابلیت خوب و البته کاربری و بدرد بخور باشد؛ هم‌چنین در کنار قرار دادن وضعیت، هر کاربر تنظیمات حریم شخصی خودش را دارد، یعنی می‌توانید تنظیم کنید که استوری‌تان برای چه کسانی نمایش داده شود و برای چه کسانی نمایش داده نشود. ما در این آموزش قصد داریم به مخفی کردن وضعیت از برخی افراد در واتساپ بپردازیم. با رابینت همراه باشید.

 

مخفی کردن وضعیت

وضعیت واتساپ قابلیتی همانند استوری اینستاگرام است که برای مدت 24 ساعت در صفحه مخصوص status باقی می‌ماند. در این بخش کاربران می‌توانند وضعیت فعلی خود را اعلام نمایند، اما گاهاً افراد تمایلی ندارند که برخی افراد وضعیت آن‌ها را مشاهده کنند.

هم‌چنین باید این نکته را در نظر گرفت که هم در واتساپ و هم در اینستاگرام تنها مخاطبین شما می‌توانند وضعیت شما را ببینند. تاکنون از خود پرسیده‌اید که چگونه وضعیت واتساپ را از دید برخی کاربران پنهان کنیم؟ برای انجام این عمل تنها می‌بایست مراحل زیر را طی کنید:

 

مشاهده افرادی که وضعیتم را دیده‌اند

پس از انتشار وضعیت در واتساپ می‌توانید لیست افرادی که وضعیت شما را دیده‌اند مشاهده و مدیریت کنید، در این لیست شما می‌توانید لیست افراد و ساعت دقیقی که وضعیت شما را دیده‌اند مشاهده کنید، برای انجام این‌کار تنها کافیست مسیر زیر را طی کنید:

 

همان‌طور که دیدید ما در این مقاله به آموزش مخفی کردن وضعیت از برخی افراد در واتساپ پرداختیم. امیدواریم این مقاله کمک شایانی به شما در این کار کرده باشد، ممنون که با ما همراه بودید.

 

هم‌چنین می‌توانید تمامی آموزش‌های مرتبط با اپلیکیشن پیام‌رسان واتساپ را در لیست زیر مشاهده کنید.

آموزش بکاپ گرفتن از واتساپ

آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار در واتساپ

آموزش حذف پیام ارسال شده در واتساپ

آموزش مخفی کردن گفت‌وگوها در واتساپ

آموزش ساخت اکانت تجاری در واتساپ

آموزش استفاده از واتساپ در کامپیوتر و لپ‌تاپ

آموزش بلاک کردن افراد در واتساپ

آموزش قفل کردن واتساپ با اثر انگشت

تنظیمات حریم خصوصی در واتساپ

طریقه ارسال یک پیام برای چندین نفر در واتساپ

طریقه بی‌صدا کردن گروه‌ها در واتساپ

طریقه پین کردن گفت‌وگوها در واتساپ

نحوه تغییر شماره در واتساپ

مطالب مرتبط

آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار در تلگرام

شرکت رابینت
7 ماه قبل

آموزش چت کردن با افراد نزدیک در تلگرام

شرکت رابینت
7 ماه قبل

تنظیمات حریم خصوصی در تلگرام

شرکت رابینت
7 ماه قبل
خروج از نسخه موبایل