کسب درآمد از یوتیوب و داشتن درآمد دلاری رویایی واقعی است. برای ما ایرانیان که دلار ارزش بالایی در کشورمان دارد این شیوه کسب درآمد بسیار هیجان انگیز است.اما چطور میشود درآمد دلاری خود را از یوتیوب داشته باشیم؟ در ادامه به سه سوال پاسخ خواهیم داد:

  1. چطور شرایط کسب درآمد از یوتیوب را بدست آوریم؟

  2. سختی های راه اندازی این کانال درآمدی!

شرایط و روند شروع این کار چیست؟

چطور از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟
چطور از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟
  1. برای راه اندازی کانال ویدئویی در یوتیوب که درآمد دلاری به شما پرداخت کند شما باید محتوایی اختصاصی تولید کنید یعنی با انتشار پست های تکراری و یا فیلم های دیگران نمیتوانید کانال خود را در شرایط پرداخت به ازای بازدید قرار دهید.
  2. برای شروع کسب درآمد کانال شما باید دارای 1000 نفر دنبال کننده و حداقل 4 هزار ساعت در سال فیلم های شما بازدید داشته باشند.
  3. بعد از ایجاد شرایط گفته شده کانال شما مجوز ورود به برنامه Partner Program و کسب درآمد را دریافت می کند.
  4. یوتیوب به ازای هر 1000 نفر بازدید مبلغی بین 1 تا 8 دلار پرداخت می کند. مبلغ گفته شده به میزان طولانی بودن محتوای شما و تعداد تبلیغات نمایش داده شده در محتوای شما بستگی دارد. این 1000 نفر بازدید کننده ویدئو شما نباید از برنامه های مسدود کننده تبلیغ استفاده کرده باشند، از کاربران نسخه حرفه ای یوتیوب نباشند و حداقل بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه از ویدئو شما را بازدید کنند.
  5. بعد از این شما می توانید در حساب کاربری خود میزان درآمد خودتان را ببینید.

سختی ها و مشکلات این کار چیست؟

  1. اولین مشکل بزرگ که فقط برای کاربران ایران و کره شمالی وجود دارد تحریم های آمریکای جهان خوار ظالم 🙁 و شرکت گوگل است که برای برداشت پول به دست آمده و انتقال آن به حساب خود مشکل ایجاد می کند. برای این کار باید یک حساب paypal وریفای شده با آدرسی خارج از کشور داشته باشید خب مرحله با شرکت های واسط ایرانی با کمی سختی  قابل انجام است. 🙂
  2. سختی بعدی این کار ایجاد محتوای کاربر پسند برای دیده شدن است اگر میخواهید به درآمد قابل توجه ای در یوتیوب برسید باید یک استراتژی محتوایی قوی داشته باشید و بتوانید به طور مستمر ویدئوهایی در هر دسته بندی که می توانید به صورت مستمر و مداوم و با توجه به مخاطبان خود درست کنید که بیشترین بازدید و بازخورد را بگیرید.
  3.  رسیدن به 1000 دنبال کننده و 4 هزار ساعت دیده شدن خود به تنهایی سخت ترین مرحله است.

 

برای کسب درآمد بیشتر می توانید برای ویدئو های خود اسپانسر بگیرید و علاوه بر درآمد از بازدید و تبلیغات گوگل، درآمد حاصل از اسپانسرینگ هم داشته باشید. کسب درآمد از یوتیوب به یک کسب و کار خیلی خوب تبدیل شده است که راه پیشرفت زیادی در آن است.

موضوعاتی که می توان در مورد آن کلیپ ساخت و پر بیننده است مثل: آشپزی،آرایش و زیبایی،آموزش زبان،دوربین مخفی،زندگی روزمره،خوانندگی،کلیپ های طنز،شعبده بازی،آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی و… است که از شما یک اینفئولنسر پر بازدید و پر درآمد خواهد ساخت اما همه این ها سختی های خودش را دارد از گذاشتن زمان زیاد بر روی فکر کردن درباره ساخت کلیپ ها و گرفتن بازدید در بین میلیاردها ویدئو و هیت شدن و دیده شدن در میان کلیپ های بی شمار در یوتیوب تا سختی های فیلم برداری با کیفیت و دادن ایده های جدید.

کسب درآمد از یوتیوب بهترین روش برای داشتن درآمد ارزی است پس اگر علاقه مند به تولید محتوا هستید همین امروز اقدام کنید.

گروه رابینت ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی مانند: ساخت کلیپ، طراحی گرافیک، ساخت موشن گرافیک در خدمت شما عزیزان خواهد بود. از صفحه تماس با ما، با ما در ازتباط باشید.