شاید در اوایل دهه 90 میلادی که اینترنت همگانی شد کسی فکرش را نمیکرد که زندگی بدون آن امروزه غیر قابل تصور شود. با ورود شبکه جهانی به خانه ها کم کم مردم و کسب و کارها راه ارتباطی سریع و منعطفی را پیش روی خود دیدند.

با یک سرچ ساده در اینترنت شما می توانید کالا یا خدمتی را که به آن نیاز دارید پیدا کرده و از بین هزاران محصول که ممکن است دیدن آن ها در فروشگاه های فیزیکی هفته ها زمان ببرد را در چند ساعت ببینید، انتخاب کنید، بخرید و حتی تحویل بگیرید. 

اینترنت زندگی را آسان تر کرده و نوع تعامل ما را متحول کرده است. صحبت ها جای خود را به کامنت ها داده اند و ابراز علاقه ها در لایک کردن ها در شبکه های مجازی خلاصه شده اند.

در این دنیای جدید کسب و کار شما تنها با یک صفحه وب چیزی فراتر از یک کسب و کار محله ای است و مخاطبانی فراتر از خیابان، شهر، استان و کشور شما به طرف شما سرازیر خواهند کرد.

 

“ با ایجاد کسب و کار آنلاین شما چیزی فراتر از یک کسب و کار محلی هستید شما در واقع یک کسب و کار جهانی با ۸ میلیار مخاطب جهانی هستید که چیزی فراتر از یک رویا هست”

5 دلیل برای ایجاد کسب و کار در اینترنت
5 دلیل برای ایجاد کسب و کار در اینترنت

5 دلیل برای ایجاد کسب و کار در اینترنت

  1. بر اساس آخرین آمار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کاربران اینترنت در ایران 67 میلیون و 687 هزار و 4 نفر است. این آمار خود به بزرگی بازار موجود اشاره دارد.
  2. وب سایت از داشتن یک مغازه فیزیکی به مراتب هزینه راه اندازی و نگه داری کمتری دارد.
  3. در شرایط بحرانی مثل شیوع بیماری ها و یا وضعیت های اضطراری که تعطیلی عمومی اعلام میشود و به اجبار مجبور به بسته بودن کسب و کار فیزیکی هستید و حتی تعطیلات رسمی  سایت شما هیچ گاه بسته نخواهد بود و بدون استراحت و تعطیلی کار خواهد کرد.
  4.  میانگین خرید اینترنتی هر ایرانی به طور متوسط سالیانه ۱۹۷ هزار تومان است و کل تراکنش های خرید ایرانیان به عدد ۲ میلیارد تراکنش در سال رسیده است. ارزش کل این تراکنش ها ۳۶۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است. این عدد ها تنها گوشه ای از گردش مالی بزرگ بازار آنلاین فقط در ایران است.
  5.  تبلیغات در فضای مجازی بسیار ساده تر و در بعضی مواقع کم هزینه تر است. همینطور تبلیغات مجازی بسیار هدفمند تر است و به راحتی می توان جامعه هدف مناسبی را از مشتریان هدف قرار داد.

 همانطور که توضیح داده شد امروزه طراحی سایت امری بدیهی و مورد نیاز هر کسب و کاری است.
شما با راه اندازی وب سایت به برند شدن خود در جامعه ای به بزرگی اینترنت کمک خواهید کرد. 
همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن با مشاوران رابینت تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخ گویی به شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته هستند.