خدمات و سرویس های شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی در برند سازی و جذب مخاطبین بی شمار برای کسب و کار شما بسیار مهم است. خدمات و انواع سرویس های شبکه های اجتماعی را تنها از رابینت بخواهید. ایجاد کمپین های تبلیغاتی، جذب فالوور واقعی و برگزاری مسابقات شما در شبکه های اجتماعی مختلف را انجام خواهیم داد.


امروزه شبکه های اجتماعی بخش جدا نشدنی از زندگی انسان ها شده است. یکی از نکاتی که هر برند باید به آن توجه کند دیده شدن در شبکه های اجتماعی و جذب مشتری های بیشتر است. 

خدمات شبکه اجتماعی مثل جذب فالوور و مخاطب بیشتر،ایجاد و راه اندازی کمپین تبلیغاتی و تعامل و مدیریت شبکه های اجتماعی را شامل می شود.

 خدمات و سرویس های شبکه های اجتماعی شبکه اجتماعی: 

شبکه های اجتماعی  نسل جدیدی از روابط اجتماعی هستند،که با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند، توانسته اند به خوبی در زندگی مردم جا باز کنند. مردم در سنین مختلف و از گروه های اجتماعی متفاوت در شبکه های اجتماعی کنار هم آمده اند و از فاصله های بسیار دور در دنیای واقعی، از طریق شبکه های اجتماعی با هم ارتباط برقرار می کنند.

شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در دنیای امروز دارند و نمی توان آن ها را نادیده گرفت. امروزه شبکه های اجتماعی بر ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی افراد و حتی بین الملل تاثیرگذارند و به همین دلیل در حال گسترش هستند و در آینده نقشی به مراتب بیشتر و مهم تری را  در زندگی بازی خواهند کرد .

هدف کلی هر شبکه اجتماعی، ایجاد سرمایه اجتماعی و تسهیل ارتباط بین متخصصان، هنرمندان و صاحبان حرفه های متعدد است.  

مدیریت محتوای شبکه های اجتماعی :  

مدیریت محتوا در شبکه های اجتماعی به شما کمک میکند تا بتوانید بیشتر با نیازها و علایق مخاطبان خود آشنا شو ید و از آن در تولید محتوا استفاده کنید. شما باید سعی کنید علایق کاربران خود را به خوبی بشناسید و محتوای متناسب با آن تولید کنید تا در نهایت بتوانید بهترین بازخورد را دریافت کنید. 

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی دقیقاً باید متناسب با اهداف شما باشد، هدف شما از فعالیت در شبکه های اجتماعی میتواند برای  برندسازی، افزایش فروش، افزایش آگاهی مخاطبان و… باشد. 

اگر میخواهید به اهداف خود در شبکه های اجتماعی برسید و مخاطبان خود را افزایش دهی د، باید به صورت منظم محتوای باکیفیت منتشر کنید، بهترین راهکار برای منظم بودن در انتشار محتوای باکیفیت، تعیین نوع  محتوا و زمان آن برای انتشار است. 

 

کمپین تبلیغاتی یکی دیگر ازسرویس های شبکه های  اجتماعی: 

کمپین اجتماعی در شبکه های اجتماعی،اخیراً تبدیل به یکی از موفقترین روشهای جذب کاربران و اطلاع رسانی درایجاد کمپین تبلیغاتی مورد محصولات و خدمات جدید شدهاست .راه اندازی کمپین 

های تبلیغاتی ، هم میزان مشارکت را بالا میبرد و هم با ایجاد هیجان و  حس رقابت، افراد جدیدی را به سوی کمپانی شما جذب میکند.

نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد، این است که در شبکه های 

 اجتماعی مختلف، با استراتژیهای متفاوت میتوان نتیجه گرفت . 

 

 خدمات جامع و استراتژیک بازاریابی شبکه های اجتماعی : 

یکی از مهمترین اصول بازاریابی شبکه های اجتماعی موفق، نظارت بر فعالیت خود و رقبا است. 

یکی دیگراز اصول بازاریابی شبکه های اجتماعی این است که مخاطبین خود را بر مبنای سن، جنسیت، علاقهمندی ها و دامنه فعالیت هایشان تقسیم بندی کنید و به هر یک محتوای مخصوص خود را نشان دهید. 

 تنها محتوایی را به اشتراک بگذارید که بیشتر ین ارزش را ایجاد کرده، نه هر محتوایی  را که تولید کرده اید . 

 پاسخگوی مخاطبانتان بوده و با آنان در تعامل باشید،بدین منظور مخاطبان خود را به ارتباط دو طرفه تشویق کنید مثلا سوال بپرسید و آنان را دعوت به پاسخ گویی کنید. 

از جلوههای بصری جذاب استفاده کنید،که محتوای بصری و تصاویر در شبکه های مجازی قدرت زیادی دار د . 

برگزاری مسابقات در شبکه های اجتماعی،یکی از روشهای جالب برای جذب مخاطبان و تشویق آنها به تعامل با شماست .  

استفاده از هشتگ در پستها، اثرگذاری زیادی دارد ، باید هشتگهای محبوب زمینه کاری خود را شناسایی کنید و از آن ها درپست های خود استفاده کنید. 

صفحات اجتماعی و دانش خود را به روز نگه دارید. همیشه با آخرین  تغییرات شبکه های اجتماعی همراه شوید.  

 

افزایش فالوور : 

یکی از روش های افزایش فالوور این است که با دیگران ارتباط برقرار کنیم، زیر پست هایشان کامنت بگذاریم. کامنت واقعی، پست هایشان را لایک کنیم و یا آنها را دنبال کنیم.  

یکی دیگراز روشهای خوب و طبیعی برای افزایش فالوور  این است که محتوای برند شما توسط دیگر افراد فعال در اینستاگرام منتشر شود. 

علاوه بر هشتگ از تگ لوکیشین هم استفاده کنید. این کار باعث میشود پست شما در جستجوها بیشتر دیده شود.  

 مسابقات اینستاگرامی کوچک اما مستمر برگزار کنید.  

میتوانید با پیج هایی که مخاطبین مشترکی با شما دارند تبادل داشته  باشید. 

افراد تنها زمانی صفحه شما را دنبال می کنند که احساس کنند صفحه  شما برای آنها مفید است و نیازی را در آنها برطرف می کند.

یادتان باشد که نقش افزایش فالوور در شبکه های اجتماعی برای شما مهمتر از کسب و کارهای شناختهشده است .هر کاربری که وارد صفحه شما میشود، اول دنبال کنندههایتان را میبیند و طبق رضایت مشتریانتان از خدماتی که دارید استفاده میکند. 

 

تولید محتوا گرافیکی شبکه های مجازی :  

افراد،علاقه بسیاری به جذب سریع مخاطب دارند و به این منظور از  

گرافیک،برای انتقال محتوا استفاده میکنند. محتوای گرافیکی،مخاطبان  بسیاری را جذب میکند.

محتوای گرافیکی اگر جذاب باشد میتواند نرخ اشتراک گذاری بالایی را  در شبکه های اجتماعی داشته باشد. 

محتوای گرافیکی بهترین محتوا ب رای رساندن پیام در کمترین زمان به  مخاطب ان است .

 

  مدیریت شبکه های اجتماعی :

مدیریت شبکه های اجتماعی به معنای مدیریت تعامل شما با مخاطبین بالقوه و مخاطبین واقعی شما در حوضه کسب و کارتان و همچنین مدیریت محتوایی که به منظور جلب کردن اعتماد مشتریان و یا مخاطبین خود تولید می کنید تا محصولات شما را بخرند و یا از خدمات شما  استفاده کنند، است.

امروزه تعامل با مخاطبان خود از طریق رسانه های اجتماعی مهم¬تر از همیشه است. مشتریان از طریق توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین و موارد دیگر با برندها در تعامل هستند و انتظار پاسخ سریع و بازده حرفه ای را دارند و اینجاست که مدیریت شبکه های مجازی  وارد  عمل می شود.

 

تماس و مشاوره رایگان : 07191009171