گرافیک

طراحی گرافیک شامل طراحی و اجرای UI/UX وب سایت ها و اپلیکیشن ها، طراحی انواع پوستر گرافیکی و بنر تبلیغاتی، طراحی لوگو و کارت ویزیت، طراحی انواع ست اداری و تمامی موارد مربوط به گرافیک را با تیمی حرفه ای تجربه کنید. تمامی مراحل از ایده پردازی تا اجرا را با شما خواهیم بود. در مراحل چاپ و نصب بیلبوردهای تبلیغاتی تا نظارت بر چاپ با شما خواهیم بود.


گرافیک، هنر ارتباط تصویری با مخاطب است. این هنر با استفاده از نقطه، خط، شکل و رنگ درکوتاه ترین زمان، پیام  را به مخاطب می دهد.هنر گرافیک، بسیار گسترده است و در زندگی روزمره ما نقش مهمی دارد. از بسته بندی محصولات تا پوسترهای تبلیغاتی، سربرگ، کارت ویزیت، فاکتور تا لوگو و نشانه، از طراحی صحنه و لباس تا تیتراژ و چلوه های ویژه فیلم ها و تبلیغات تجاری و تیزرهای تلویزیونی همه با گرافیک در ارتباط هستند.

از آنجایی که مردم معمولا با محتوای بصری بیشتر ارتباط برقرار می کنند، طراح گرافیک به کسب و کارها کمک می کند تا به شکل موثرتری با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و ارتقا یابند. طراحان گرافیک یک ایده را به یک محتوای مناسب و موثر برای بازاریابی تبدیل می کنند. خیلی از کسب و کارها با وجود توانایی های زیادی که دارند به خاطر عدم توجه به اهمیت موضوع گرافیک در بازاریابی، پیشرفت نمی کنند.

 اولین بار در دهه ۴۰ و ۵۰ در پی تلاش طراحان گرافیک مشهور ایرانی ، زنده یاد مرتضی ممیز که به پدر گرافیک ایران مشهور است و چند نفر از همکارانش از جمله قباد شیوا، فرشید مثقالی، آیدین آغداشلو و علی اصغر معصومی به فکر تاسیس اتحادیه گرافیک ایران و ایجاد رشته آموزش گرافیک در دانشگاه افتادند. و هم چنین برگزاری نمایشگاه گرافیک در ایران را می توان از تلاش های پی در پی این اساتید بزرگوار دانست.

طراحی لوگو

یک لوگو، به  جای هزاران کلمه حرف خواهد زد.

یک لوگو، بجای هزاران کلمه حرف خواهد زد

لوگو یا آرم تنها یک تصویر نمی باشد بلکه تجسم یک سازمان - از محیط کاری، پرسنل آن، و آرمان های آن شرکت یا سازمان می باشد. طراحی لوگو و طراحی آرم به عقیده اکثر متخصصین، یکی از مهمترین حوزه های طراحی و در نیتجه یکی از دشوارترین حوزه های طراحی می باشد. برای آن که بتوانید تصور کنید طراحی لوگو چه اهمیتی در کسب و کار شما دارد، کافیست بدانید که طرح لوگوی شما در کنار کلیه تبلیغات شما در کارت ویزیت، وب سایت ها، بیلبوردها، سربرگ و ست اداری و ... استفاده خواهد شد.اگر به تبلیغات اعتقاد دارید، باید بدانید که طراحی لوگو اولین سنگ بنای تجارت شماست و بدون آن شما هرگز برند نخواهید شد.

یک لوگوی خوب علاوه بر زیبایی، ایده منحصر به فردی دارد و به لوگوی دیگری شباهت ندارد. یک لوگوی خوب باید بتواند با حفظ ارزش هنری و طراحی خود، در جاهای مختلفی استفاده شود. لوگو نمادی از شما و کسب و کارتان در دید مخاطبین شماست. این لوگو و آرم شماست که در میان صفحات دیگر، شما را به یاد ماندنی تر جلوه می کند. مردم با بردن نام شما، بیش از هر چیز، به یاد لوگوی شما خواهند افتاد.

طراحی کاتالوگ و بروشور

از کاتالوگ و بروشوربرای معرفی محصول و سرویس های هر کسب و کاری استفاده می شود. طراحی و چاپ بروشور زیبا و حرفه ای،  می تواند باعث جذب بروشور و افزاش فروش شما شود. اکثر مخاطبان بعد از دیدن بروشور، باز هم به آن مراجعه خواهند کرد. طراحی بروشور یک هنر است که نیاز به مهارت های طراحی گرافیک و درک عمیق از بازاریابی و فن آوری چاپ دارد. طراحی بروشور یک فرایند بازاریابی ظریف و مهم است که باید به طراحان حرفه ای سپرده شود. نکته مهم دیگر تعیین هدف در طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور است.

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری اختصاصی شامل طراحی کارت ویزیت ، طراحی سربرگ A4 و A5 ، طراحی پاکت نامه ، طراحی پاکت A4 و … می باشد. ست اداری کاملا منحصر به فرد و متناسب با طرح لوگوی شما طراحی خواهد شد. طراحی ست اداری خوب و حرفه ای نیاز به یک متخصص در امر گرافیک دارد. با توجه به این که طراحی ست اداری شما یک بار در کل تجارت شما صورت خواهد گرفت و پایه تبلیغات شما خواهد بود، پس در انتخاب تیم طراحی دقت نظر کافی را داشته باشید. تیم گرافیک شرکت رابینت، با استفاده از ایده های نوین، راهکارهای تبلیغاتی جدید و خلق آثار هنری یکتا و خاص باعث افزایشمحبوبیت و اعتبار بخشی به کسب و کار شما می شود.

تولید محتوای تصویری شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه های اجتماعی بهترین ابزار برای ارتباط با مخاطبین محسوب می شود و برای حفظ این ارتباط، شما باید به طور پیوسته در این شبکه ها حضور داشته باشید. محتوا در شبکه های اجتماعی هم به صورت تصویری است و هم متنی. اما محتوای تصویری از اهمیت بیشتری برخوردار است. تاثیری که یک فیلم یا تصویر بر روی مخاطب می گذارد، به مراتب بیشتر از خواندن و شنیدن درباره آن موضوع است.

یکی از راه های موفقیت در دنیای دیجیتال تولید محتوای تصویری است که با محتوای متنی مربوطه تناسب دارد. 90 درصد از اطلاعات وارد شده به مغز بصری بوده و 65 درصد از افراد با دیدن مطالب می توانند آن ها را در حافظه خود نگه دارد. این بدان معناست که با استفاده از تصاویر، می توانید برندسازی بهتری داشته باشید.

بازاریابی به کمک تولید محتوای تصویری به شما کمک می کند تا بتوانید میزان فروش خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید. محتوی تصویری می تواند باعث جذابیت صفحه شما برای کاربر شود و به صورت مستقیم در کسب و کار شما تاثیر دارد.

تولید محتوای بصری برای شبکه های اجتماعیمی تواند بسیار متنوع باشد که در صفحه های مختلف یک وب سایت، پیج اینستاگرام، وبلاگ، یوتیوب و ...  به اشتراک گذاری شود. بصری بودن محتوای شبکه های اجتماعی نقطه مشترک انهاست، اما هر شبکه اجتماعی نکات خاص خود را دارد که باید در تولید محتوای متنی رعایت شود. شرکت رابینت با بیش از ده سال سابقه در زمینه تولید محتوای شبکه های اجتماعی، می تواند همراه و پشتیبان شما در راه موفقیت در شبکه های اجتماعی باشد. 

طراحی آگهی  تبلیغاتی و گرافیک محیطی

تبلیغات محیطی از کنار هم قرار گرفتن عناصر فیزیکی  برای نشان دادن یک پیام در ذهن بیننده در محیط زندگی یا تیررس دید بیننده می باشد. تبلیغات محیطی باید به گونه ای باشد که با رنگ بندی، طرح جذاب وخلاقانه بتواند چشم بیننده را به سمت خود جذب کند و طراح تبلیغات بتواند به هدف خود یعنی ایجاد ذهنیت خوب در بیننده دست پیدا کند. تبلیغات محیطی، طیفی وسیع تر از بیلبورد و دیوارنویسی را شامل می شود. به طور مثال استندهای مختلف در سطح فروشگاه ها، هر کدام حاوی پیام تبلیغاتی منحصر به فردی است.تلویزیون های تبلیغاتی شهری، دیوارنویسی ها، تبلیغات موجود روی پل های عابر پیاده و ... هم از عناصر تبلیغات محیطی هستند.

طراحی بنر سایت

بنر یک پیام تبلیغاتی را به صورت گرافیکی و با شیوه هنری ارائه می کند.متن های روی بنر معمولا جنبه تبلیغاتی دارند و باید به صورت خلاصه مخاطب را ترغیب به استفاده از خدمات یا محصولات مورد نظر کند. بنرها جنبه تبلیغاتی خوبی دارند و به نسبت دیگر روش های تبلیغاتی هم از نظر اقتصادی به صرفه هستند. مهم ترین اصل در طراحیبنر توجه به نیاز کاربر و نوع کسب و کار اوست.

هر چه طراحی بنر سایت با موضوع سایت ارتباط بیشتری داشته باشد، مناسب تر و حرفه ای تر خواهد شد.هر چه طراحی بنر سایت شما بهتر باشد، قطعا مشتریان بیشتری خواهید داشت. شما می توانید با خیال راحت طراحی بنر سایت خود را به تیم گرافیک حرفه ای و با تجربه رابینت بسپارید.

 

 

تماس و مشاوره رایگان : 07191009171